تارتار: به تجربه استقلال باختیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، گفت: دیدار برابر استقلال را بسیار خوب شروع کردیم و در ادامه به‌تجربه استقلال باختیم.

مهدی تارتار در نشست خبری بعد از پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران که با نتیجه ۲ بر یک به سود آبی‌پوشان پایتخت پایان یافت اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و حتی بهتر از استقلال بودیم و به گل هم رسیدیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان افزود: در حال کنترل بازی بودیم که در یک ضد حمله و برخلاف جریان بازی، استقلال گل مساوی را به ثمر رساند و در نیمه دوم نیز با اشتباهی که خودمان مرتکب شدیم، موقعیت گل را به استقلال دادیم.

تارتار اضافه کرد: فکر می‌کنم بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند اما تجربه استقلال و کیفیت چند بازیکن این تیم، کار را به سود استقلال تمام کرد که به کادر فنی این تیم و هوادارانی که حرمت ورزشگاه را حفظ کردند تبریک می‌گویم اما به آن تعداد از هوادارانی که فحش‌هایی را دادند که لایق خودشان بود تبریک نمی‌گویم و امیدوارم برخورد مناسب صورت گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در نفت مسجد سلیمان می‌ماند یا از این تیم جدا می‌شود، گفت: اتفاقات گذشته تمام شده و در حال حاضر مربی این تیم هستم و با تمام وجود کار می‌کنم و تا پایان فصل خواهم بود. یک سری مشکلات داشتیم که خدا را شکر تا حدود زیادی حل شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد تیم نفت پربرخورد و خشن بازی می‌کرد، اظهار داشت: خشونت را بیشتر از تیم استقلال دیدم تا از تیم خودمان و آسیب‌دیدگی دیاباته هم درگیری نبود. همیشه از بازیکنانم خواستم جوانمردانه بازی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =