۱۲۰۰ مددجوی کهگیلویه و بویراحمد صاحب شغل شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و ۲۰۰ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد این استان از سال ۱۳۹۵ تاکنون از طریق مراکز کاریابی صاحب شغل شده اند.

قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسؤولان حوزه اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در این مدت با ۵۰۰ کارفرمای بومی و غیربومی تعامل و ارتباط برقرار کرده اند.

وی افزود: هدف از این اقدام مهم یافتن شغل مناسب و پایدار برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از طریق کارفرمایان بومی و غیربومی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از بسته ‌های تشویقی کمیته امداد این استان برای کارفرمایان بومی و غیربومی که اقدام به یافتن شغل برای مددجویان استان کنند، پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت سه و نیم سال است.

مبشری عنوان کرد: میزان پرداخت تسهیلات به کارفرمایان بومی و غیربومی به ازای هر مددجوی مشغول به کار شده کهگیلویه و بویراحمد ۵۰۰ میلیون ریال است.

وی ابراز داشت: این میزان تسهیلات تا سقف پنج میلیارد ریال به ازای ۱۰ نفر مددجوی مشغول به کار شده از سوی کارفرمایان بومی و غیربومی قابل پرداخت خواهد بود. 

تعداد افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد ۴۳ هزار و ۳۲۱ خانوار با جمعیتی افزون بر ۱۰۶ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =