افتخار به بازیکنان ، اعتراض به داوری

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو از بازی بازیکنانش ابراز خشنودی کرد و یکی از مربیان تیم ماشین سازی تبریز هم نوع قضاوت داور بازی را ضعیف دانست.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو روز شنبه پس از دیدار پرگل این تیم با تیم ماشین سازی تبریز گفت: بازی نفس‌گیر و سنگین بود و تیم ماشین‌سازی بازی باکیفیت و خوبی ارائه کرد که از قبل پیش‌بینی کرده بودیم.
مجتبی سرآسیایی افزود: داور بازی با تصمیمات خود کیفیت بازی را تحت تاثیر قرار داد، البته او از سرمایه‌های فوتبال ما و یکی از  داوران خوب کشور است.
وی با اشاره به تغییرات پس از گلمحمدی و همچنین جذب بازیکنان جدید برای این تیم اظهار داشت: بازیکن خارجی تیم شهرخودرو از نظر بدنی هنوز به آمادگی کامل نرسیده و در آینده شاهد درخشش بازیکنان جذب شده در بازی‌های آینده خواهیم بود.
یکی از مربیان تیم ماشین‌سازی تبریز هم در ادامه نشست خبری به خبرنگاران گفت: از قضاوت داوری دلگیر و ناراحت هستم.


غلامرضا باغ‌آبادی افزود: امیدوارم نسبت به داوری این بازی اشتباه کرده باشم ولی نوع داوری بر نتیجه بازی تاثیر گذاشت و ناراحت هستیم.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم ماشین سازی جوان هستند و با تعدادی محروم و مصدوم خود را به این بازی رسانده‌ایم.
وی گفت: تیم ماشین سازی تبریز بسیار تلاشگر است و در مقابل رقبا خوب بازی می‌کند و امیدوار هستم در بازی‌های آینده بتوانیم رقیب مناسبی در مقابل تیم‌های دیگر باشیم.
باغ‌آبادی با اشاره به تغییرات در نیم فصل لیگ افزود: تعدادی از بازیکنان از تیم جدا شده‌اند و ما نمی‌توانیم مانع پیشرفت آنان شویم زیرا فوتبال حرفه‌ای است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =