اسکوچیچ: باشگاه صنعت‌نفت برای فسخ قراردادم ۴۰هزاردلار طلب کرده است

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:۴۰ هزار دلار برای فسخ یک طرفه قراردادم باید به باشگاه صنعت‌نفت پرداخت کنم.

به گزارش ایرنا دراگان اسکوچیچ شامگاه شنبه در نشست خبری پس از دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران گفت: بازی سختی برابر پرسپولیس داشتیم و به راحتی نتیجه را واگذار کردیم؛ پرسپولیس در این بازی خیلی بهتر از ما بود و سه امتیاز شایسته این تیم بود در صورتی که امروز ما خوب نبودیم.

وی افزود: هیچکس نمی‌تواند بگوید ما باید برابر پرسپولیس پیروز شویم زیرا ما به لحاظ کیفی و بازیکن شرایط برابری با آنها نداریم.

اسکوچیچ گفت: پرسپولیس و دیگر مدعیان قهرمانی شرایط خیلی بهتری نسبت به ما دارند و ما با انبوهی از کمبودها، نتایج خیره کننده‌ای در نیم فصل اول کسب و جزو چهار تیم برتر لیگ بودیم ولی به دلیل اینکه نتوانستیم در نیم فصل دوم تیم را تقویت کنیم شرایطمان بد شد.

وی ادامه داد: تمامی تیم‌ها حتی تیم‌هایی که مشکل مالی داشتند در نیم فصل بازیکن جذب کردند و ما نتوانستیم یک بازیکن جذب و نیمکت تیم را تقویت کنیم.

اسکوچیچ با انتقاد از عملکرد مدیریت باشگاه صنعت‌نفت آبادان در جذب بازیکن در نیم فصل لیگ برتر گفت:دل من با صنعت نفت است و امروز در حالی خواهان جدایی از این تیم هستم که باشگاه خواستار پرداخت ۴۰ هزار دلار از سوی من شده و این در حالی است که هشت تیم برای نیم فصل دوم خواستار همکاری با من بودند.

وی افزود: ما یک ماه دیرتر از دیگر تیم‌ها تمرین‌های آماده سازی بازیکنان را آغاز کردیم و بازیکنان بزرگ و خوبی را می‌توانستیم جذب کنیم؛ یک ماه شبانه روز  عملکرد بازیکنان خارجی که شرایط پیوستن به تیم را داشتند را  بررسی کردم ولی پس از یک ماه باشگاه مانع جذب آنها شد.

سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان گفت: در آبادان انتظارات تاکتیکی زیادی از ما دارند در صورتی که روی نیمکت بازیکن تاثیرگذاری نداریم؛ اگر یک بازیکن اصلی ما مصدوم شود هیچ کس را برای جایگزین کردن آن در اختیار نداریم.

وی افزود: ما همه فصل را خوب بودیم اما الان بد شدیم و این طبیعت فوتبال است، البته دلایل زیادی برای پیش آمدن این شرایط وجود دارد.

اسکوچیچ بیان کرد:چند بازی است که دستیار اهل اسلوونی من به دلیل مشکلات مالی از تیم جدا شده است و حالا از من سوال می‌شود چرا بازیکن جذب نمی‌کنیم؛ پنجره نقل و انتقالات صنعت نفت به دلیل بدهکاری به بازیکنان و مربیان سابقش بسته شده است و نتوانستیم در نیم فصل بازیکن جذب کنیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: شبانه روز ، به صورت همزمان کار مربی، مربی بدنساز و آنالیزور را به تنهایی انجام می‌دادم ولی در نیم فصل دوم ماندم تا باشگاه بازیکن جذب کند اما این اتفاق نیفتاد. 

می‌خواهم از ایران بروم

وی افزود: مربی حرفه‌ای هستم ولی موردهایی مهمتر از قرارداد وجود دارد، می‌خواهم از ایران بروم و به باشگاه تعهد می‌دهم به هیچ تیم ایرانی نروم.

اسکوچیچ بیان کرد: تمام توانم را برای موفقیت تیم صنعت‌نفت به کار گرفتم، در سخت‌ترین شرایط کار را ادامه دادم، منم دوست دارم تیمم به آسیا صعود کند، ولی اکنون مشکل دارم و باشگاه می‌خواهد من را به زور نگه دارد.

وی افزود: مواردی در زندگی است که بیش از فوتبال ارزش دارد و مهم این است در سلامت باشیم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر روز شنبه از هفته هیجدهم رقابت‌های لیگ برتر با یک گل مغلوب میهمانش پرسپولیس تهران شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =