رویکرد انقلاب استکبار ستیزی و اجرای عدالت است

تربت‌حیدریه- ایرنا- امام جمعه مه‌ولات رویکرد انقلاب اسلامی را اجرای عدالت، استکبار ستیزی و مبارزه با مفاسد اقتصادی عنوان کرد و گفت: دستیابی به رفاه اجتماعی، عزت و استقلال از دیگر اهداف انقلاب است.

حجت الاسلام حسین اسلامی روز شنبه در دیدار مسوولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان افزود: جمهوری اسلامی ایران تنها انقلابی است که بیش از ۴۰ دهه پرافتخار را بدون خیانت به آرمان‌هایش پشت سر نهاده و از شعارهایش عقب نشینی نکرده است.

وی ادامه داد: با توجه به تمام توطئه‌های سازمان یافته دشمنان، امروز پس از گذشت ۴۰ سال، انقلاب اسلامی ایران بالنده تر از گذشته به حیات جاودانه خود ادامه می‌دهد.

وی گفت: تفکر انقلاب حرف شماره یک ملت ایران است و تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان یکی از بزرگترین نمادهای انقلاب اسلامی نمود عینی این مطلب است.

امام جمعه مه‌ولات افزود: در تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی، ملت ایران اعلام کردند که هنوز بعد از گذشت ۴۰ سال به ارزش‌های انقلاب پایبند هستند.

وی ادامه داد: صیانت از شعارهای انقلاب و عمل بر اساس مبانی انقلاب وظیفه مردم و مسوولان است و کوتاهی در این زمینه پذیرفته نیست.

وی گفت: ۱۲ بهمن در واقع زنگ شروع آیین‌های بزرگداشت دهه مبارک فجر و جشن‌های انقلاب اسلامی است و امیدواریم ملت ایران در مسیر انقلاب هر روز بیشتر و پرشورتر در مسیر تعالی حرکت کند و در قله های پیشرفت قرار گیرد.

فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه‌ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =