فجری‌ها سه ماه از جیب خوردند

شیراز-ایرنا – سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: بازیکنان تیم سه ماه است حقوق نگرفته اند و تنها حدود ۳۰ در صد از قرار داد آنها پرداخت شده است.

داوود مهابادی روز شنبه در آستانه دیدار تیمش در شهرآورد شیراز مقابل تیم قشقایی اعلام کرد: بودجه ما در مقایسه با سایر تیم‌ها بسیار کم است و آنها از ظرفیت ها صنعتی و شهرداری‌های شهر خود استفاده می کنند در حالی که در شیراز این اتفاق نمی افتد.

وی تاکید کرد: بنظرم فرصت خوبی برای فوتبال فارس به وجود آمده تا به لیگ برتر صعود کنیم اما این امر به تنهایی باشگاه قادر به تامین هزینه های خود خود نیست چرا که هزینه هر سفر حدود ۶۰ میلیون تومان می شود و دیگر پولی در باشگاه نمی ماند که بخواهیم تیم را تقویت کنیم.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: قرار بود در نیم فصل برای تقویت تیم کمک شود و مسوولان استان هم وعده دادند اما محقق نشد و نتوانستیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

مهابادی افزود: حمایت معنوی هم می تواند از نظر روحیه بازیکنان تیم را تقویت کند که با حضور مسوولان در سر تمرین اتفاق می افتد.

سرمربی تیم فجر در مورد نتایج ضعیف تیمش در دور برگشت نیز گفت: این اُفت خیز ها برای هر تیمی به وجود می آید و  خوب شد که این اتفاق در آغاز دور برگشت صورت گرفت و هنوز فرصت داریم تا جبران کنیم.

وی اضافه کرد: از نظر فنی مشکلی نداریم و بازیکنان ما همه تلاش خود را به کار می گیرند تا تیم موفق شود ضمن اینکه بدشانسی و مصدومیت چندین بازیکن نیز از دیگر دلایل افت تیم است که جبران شدنی است.

مهابادی ادامه داد: بازی های شهر آورد  همیشه حساس است و امیدوارم برابر تیم خوب قشقایی نتیجه لازم را بگیریم و با دست پُر میدان ترک کنیم چرا که به سه امتیاز این بازی نیاز زیادی داریم.

وی گفت: سه بازیکن اصلی ما مصدوم هستند و به بازی با تیم قشقایی نخواهند رسید با این  حال دیگر بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند و مشکلی از بابت نبودن بازیکنان اصلی نداریم.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی  و قشقایی شیراز در هفته بیست و دوم مسابقات فوتبال دسته یک کشور،یکشنبه سیزدهم بهمن ماه درساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز  برگزار می شود.

تیم فجر با ۳۴ امتیاز در رده ششم جدول  و تیم قشقایی هم با ۲۴ امتیاز عنوان دهم را به خود اختصاص داده است.

در بالای  جدول هم تیم مس رفسنجان با ۴۲ امتیاز صدرنشین است، گل ریحان البرز با ۳۸ و نود ارومیه هم با ۳۷ امتیاز دوم و سوم هستند.

در رقابت های لیگ دسته یک کشور جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ خواهند شد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته می شوند.

تیم های رایکا بابل و شهرداری تبریز هم با قرار گرفتن در انتهای جدول در خطر سقوط قرار دارند .

اخبار مرتبط