دهه فجر امسال ۴۴ طرح در سوادکوه افتتاح یاکلنگ‌زنی می‌شود

ساری – ایرنا – فرماندار شهرستان سوادکوه گفت : به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۴۴ طرح با صرف هزینه ای حدود ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سطح این شهرستان بهره‌برداری و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

سعید یزدانی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ، افزود : امسال و در ایام الله دهه مبارک فجر ۳۳ طرح با اعتباری بالغ ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان سوادکوه به بهره برداری می رسد و همچنین عملیات اجرایی ۱۱ طرح با هزینه ایی بالغ بر هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آغاز می شود .

وی مهم ترین طرح آماده افتتاح را مربوط به پرورش ماهی با ظرفیت ۲۰۰ تن و اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و توضیح داد : این طرح با ۲ میلیارد تومان آورد شخصی و ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دولتی و با قسمت هایی اعم از آموزشگاه ، رستوران ماهی ، مرکز آموزش و مرکز پرورش بچه ماهی به بهره برداری می رسد .

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه در دهه مبارک فجر فیبر نوری به طول ۳۰ کیلومتر در چند نقطه از سطح این شهرستان به بهره برداری می رسد ، افزود : در دهه مبارک فجر امسال طرح هایی اعم از ساختمان آتش نشانی ، واحدهای مسکونی محرومین ، ۱۱ طرح برق رسانی ، آسفالت هفت کیلومتر راه روستائی ، اجرای طرح هادی ، ۲ اقامتگاه بومگردی و ۹ طرح بخشداری هم به بهره برداری می رسد.

یزدانی از آغاز عملیات اجرایی  اصلاح شبکه توزیع آب و طرح پیاده روسازی و احداث جدول در سطح این شهرستان خبر داد .

وی در پایان در خصوص تخصیص اعتبار برای دیوارسازی راه ها در سطح شهرستان سوادکوه گفت: از محل ماده ۱۰ اعتبار حوادثی مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای دیوارسازی راه ها در سطح این شهرستان اختصاص یافت که پیمانکار در نقاط مورد نظر در حال انجام فعالیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =