طرح موهوم معامله قرن آغازی بر پایان صهیونیست‌ها است

تهران- ایرنا- دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی، علیه توطئه آمریکایی- صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد: طرح موهوم معامله قرن آغازی بر پایان صهیونیست‌ها بر سرزمین‌های اشغالی است.

به گزارش خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی روز شنبه در بیانیه‌ای دخالت نسنجیده و نژادپرستانه رییس جمهوری آمریکا مبتنی بر تضییع حقوق مشروع ملت فلسطین و مورد اعتراف سازمان ملل و مراجع بین‌المللی را بشدت محکوم و طرح موهوم معامله قرن را آغازی برای پایان سلطه صهیونیست‌ها بر سرزمین‌های اشغالی بویژه قدس عنوان کرد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه تصریح کرد: بی‌تردید خیانت قرن ترامپ طرحی مرده به دنیا آمده است که همانند طرح خاورمیانه بزرگ با مقاومت و مبارزات ملت فلسطین و امت اسلامی به زباله دان تاریخ انداخته خواهد شد. اقدام رییس جمهوری آمریکا علیرغم خیانت برخی سران خودفروخته کشورهای عربی علیه ملت فلسطین و مقدسات اسلامی، عاملی برای تقویت صدچندان مقاومت، وحدت امت اسلام و انگیزه‌ای دوچندان برای نسل جوان، پویا و در صحنه فلسطین، جهان اسلام و آزادیخواهان و حق‌طلبان با هدف آزادی فلسطین از لوث وجود صهیونیست‌ها و خروج آمریکا از منطقه خواهد بود.

در بخشی از این بیانیه‌ آمده است: ملت فلسطین در بیش از هفت دهه مقابله با اشغالگری، بخوبی آموخته است که آمریکا و متحدین غربی و منطقه‌ای آن، در هیچ مقطعی برای تحقق حقوق مشروع ملت فلسطین و دفاع از این ملت مظلوم و بی‌دفاع، در مقابل نسل‌کشی، کودک‌کشی و آوارگی اقدامی نخواهند کرد و حفظ امنیت و تحقق حقوق نامشروع صهیونیست‌ها در اولویت هرگونه طرح و راه‌حل آمریکایی قرار دارد.

این بیانیه اضافه کرد:  مبازرین فلسطینی با تکیه بر توان و روحیه مقاومت و جهادی خود نه تنها ارتش تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی را زمینگیر کرده‌اند بلکه با تداوم راهپیمایی‌ها بازگشت و توسعه و گسترش آن به تمامی سرزمین‌های اشغالی، گام به گام برای بازگشت به سرزمین مادری و اصلی و آزادی قدس نزدیک می‌شوند و بی‌تردید بزودی در قدس نماز خواهیم خواند.

در بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس همچنین‌آمده است: امت اسلامی به فضل الهی و آیات آسمانی یقین دارد که قدس، همه سرزمین اشغالی فلسطین، جولان و مزارع شبعای لبنان آزاد خواهند شد و خیانت و استقبال برخی خودفروختگان کشورهای عربی نمی‌تواند مانع انتفاضه فراگیر، قیام و پیروزی سپاه اسلام علیه صهیونیست‌ها، استکبار جهانی و ارتجاع عربی شود.

این بیانیه خاطرنشان کرد: قدس شریف متعلق به خدا، ادیان آسمانی و موحدین است و صهیونیسم، انجیلی‌های حامی صهیونیسم و سران خائن برخی کشورهای عربی که بجای کعبه در مقابل ترامپ کرنش می‌کنند، هرگز نمی‌توانند این سرزمین مقدس، زادگاه پیامبران و قبله اول مسلمین را به صهیونیسم خبیث، نژادپرست و ضد خدا واگذار کنند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس یادآور شد: بی‌تردید مسلمین، مسیحیان و یهودیان ضدصهیونیسم امروز بیش از هر زمان دیگری حمایت از قدس شریف را مورد اهتمام قرار خواهند داد و رهبران ادیان آسمانی نخواهند گذاشت صهیونیست‌ها بر قدس شریف تسلط یابند و اهداف پلید خود را در این شهر مقدس جامعه عمل بپوشانند.

این بیانیه اضافه کرد: دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، اقدام آمریکا را توطئه‌ای خطرناک برای تداوم تنش و توسعه دامنه بحران در منطقه با هدف حذف مقاومت و جریان بیداری اسلامی و زمینه ای برای حضور مجدد جریانات و گروه‌های تکفیری بدتر از داعش توسط آمریکا و صهیونیست‌ها ارزیابی می‌کند

 دبیرخانه دائمی حمایت از انتفاضه همه حامیان قضیه فلسطین، سازمان‌های مردم نهاد، دانشگاهیان، مجالس کشورهای اسلامی، رهبران دینی و حوزه‌های علمیه دعوت کرد تا در چارچوب وحدت اسلامی با توطئه آمریکا شیطان بزرگ و خباثت صهیونیسم، مقابله و با تمام ظرفیت آن را محکوم کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =