هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی خراسان رضوی آغاز شد

مشهد- ایرنا- همزمان با آغاز دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان‌رضوی در مشهد آغاز شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی روز شنبه در حاشیه این جشنواره به خبرنگار ایرنا گفت: هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی این کانون امسال با شعار "نمایش، تمرین زندگی، ساختن آینده" برگزار می‌شود.

ابراهیم زره‌ساز افزود: در این دوره از جشنواره ۱۶ گروه نمایشی از مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان که کارگردانی آن به عهده مربیان این کانون می‌باشد، نمایش‌های خود را به روی صحنه می‌برند.
وی ادامه داد: این جشنواره به مدت سه روز برگزار می‌شود و در پایان سه گروه نمایشی برگزیده توسط هیات داوران به دبیرخانه جشنواره مستقر در تهران معرفی می‌شوند.
وی گفت: داوری این دوره از جشنواره در استان بر عهده غلامحسین طوسی، محمد جهان‌پا و محبوبه پاداش، از هنرمندان عرصه نمایش استان است.

هجدهمین دوره جشنواره کشوری هنرهای نمایشی ۲۶ تا ۲۹ فروردین سال ۱۳۹۹ به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در شهر اهواز برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =