ماساژور کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی دوومیدانی دعوت شد

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امید فرزانه ماساژور این استان به اردوی تیم ملی دوومیدانی صحرانوردی مردان دعوت شد.

آرمان حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دعوت امروز و با صدور حکمی از سوی پژمان معتمدی دبیر فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

وی افزود: بر اساس این حکم امید فرزانه به عنوان مسؤول ماساژ بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی دوومیدانی صحرانوردی مردان انتخاب و منصوب شده است.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امید فرزانه دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی، ورزشی و دارنده نخستین مجوز رسمی از اداره کل ورزش و جوانان و هیأت پزشکی، ورزشی این استان است.

حاتمی عنوان کرد: اردوی تیم ملی دوومیدانی صحرانوردی نیمه استقامت و استقامت مردان و زنان رده های سنی جوانان و بزرگسالان از ۲ تا ۲۳ بهمن ماه امسال در شهر بروجن استان چهارمحال و بختیاری در حال برگزاریست.

وی ابراز داشت: ۲۰ دونده صحرانوردی برتر نیمه استقامت و استقامت کشور در این اردوی ۲۲ روزه حضور داشته و با یکدیگر رقابت می کنند.

حاتمی گفت: این تعداد شامل هفت دونده مرد رده سنی بزرگسالان، پنج دونده مرد رده سنی جوانان، چهار دونده زن رده سنی بزرگسالان و چهار دونده زن رده سنی جوانان است.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =