۱۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 83655946
۱ نفر

برچسب‌ها

جدول پخش فیلم فجر در اهواز اعلام شد

اهواز - ایرنا - جدول پخش سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر که ۱۵ تا ۲۱ بهمن جاری همزمان با تهران ، در سینمای ساحل و هلال اهواز برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش ایرنا در این دوره از جشنواره ۲۲ فیلم شامل ۱۷ فیلم سینمایی برای بزرگسالان در قالب سودای سیمرغ در سانس‎های ۱۸ و ۲۰ و پنج فیلم برای کودک و نوجوان در قالب سیمرغ پروانه  در سانس ۱۰ صبح اکران می‌شود.

در نخستین روز جشنواره فیلم سینمایی "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری در ساعت ۱۰ صبح، و فیلم‌های "مغز استخوان" ساخته حمیدرضا قربانی و "تومان" ساخته مرتضی فرشباف در سانس‌های ۱۸ و ۲۰ در سینما هلال اکران می شوند؛ همچنین فیلم های "سه کام حبس" از سامان سالور و "تومان" از مرتضی فرشباف در سینما ساحل روی پرده می‌روند.

در روز دوم جشنواره فیلم کودک و نوجوان "کاتی و ستاره" اثر عبدارضا مجلسی ساعت ۱۰ صبح در سینما هلال اکران می شود  و فیلم های"من می ترسم" از بهنام بهزادی، "روز صفر" از سعید ملکان در سانس‌ها ۱۸ و ۲۰ در هر دو سینما نمایش داده می شوند.

در روز سوم جشنواره "آتابای" نیکی کریمی و روز بلوای "بهروز شعیبی روی پرده هر ۲ سینما هستند و در روز چهارم علاقه‌مندان به فیلم فجر می‌توانند فیلم‌های "کشتارگاه" اثر عباس امینی و "خون شد" اثر مسعود کیمیایی را در سینما هلال و فیلم‌های "قصیده گاو سفید" اثر بهتاش صناعی‌ها و "خون شد" اثر مسعود کیمیایی را در سینما ساحل به تماشا بنشینند.

در روز پنجم نیز فیلم "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیر داساگر ساعت ۱۰ صبح در سینما هلال روی پرده می رود و فیلم های "خروج" از ابراهیم حاتمی کیا و " آن شب" به کارگردانی کوروش آهاری در سینما هلال و ساحل نمایش داده می شود.

روز ششم فیلم سینمایی "تورنا۲" اثر سیدجواد هاشمی در ساعت ۱۰ صبح در سینما هلال اکران می شود و فیلم های "دشمنان" از علی درخشنده، "آبادان یازده ۶۰" از مهرداد خوشبخت، "لباس شخصی" از امیرعباس ربیعی، در هر ۲ سینمای در معرض نمایش قرار می‌گیرند.

در روز پایانی جشنواره، فیلم "قطار آن شب" به کارگردانی حمیدرضا قطبی در ساعت ۱۰ صبح  روی پرده سینما هلال نمایش داده می شود؛ همچنین فیلم های "خوب، بد، جلف۲" به کارگردانی پیمان قاسم خانی و "درخت گردو" به کارگردانی محمدحسین مهدویان  در هر ۲ سینمای هلال و ساحل  اکران می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =