بازیکنان تیم فوتبال داماش از سفر به کرمان و بازی برابر مس خودداری کردند

رشت - ایرنا - بازیکنان تیم فوتبال داماش از سفر به کرمان و دیدار با مس این شهر خودداری کردند.

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازیکنان داماش به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالباتشان از سفر به کرمان و بازی برابر تیم مس در چارچوب رقابت های لیگ دسته اول خودداری کردند.

میثم محبوب افزود : قرار بود تیم های فوتبال داماش گیلان و مس کرمان عصر روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در کرمان رو در روی هم قرار گیرند.

وی ادامه داد: البته مسئولان باشگاه داماش گیلان بلیط بازیکنان را برای اعزام هوایی این تیم از تهران به کرمان برای ساعت ۱۸ امروز رزرو کرده و قرار بود که ظهر امروز  با یک دستگاه اتوبوس اعضای تیم داماش عازم تهران شوند و سپس به کرمان سفر کنند.

وی بیان کرد : اما بازیکنان این تیم ظهر امروز از سفر به تهران خودداری کرده و اعلام کردند این تیم نیز عازم کرمان نخواهد شد و با توجه به شرایط موجود،  بازی تیم های داماش و مس کرمان روز یکشنبه برگزار نمی شود.

وی، عدم پرداخت مطالبات بازیکنان داماش را مهمترین عامل عدم سفر بازیکنان به کرمان دانست و افزود : تاکنون فقط پنج درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده و حق قانونی بازیکنان است که به این امر معترض باشند اما مسئولان باشگاه مترصد مهیا کردن مبلغی بوده تا پنج درصد دیگر از قرارداد بازیکنان طی امروز و فردا پرداخت شود که این امر مورد موافقت بازیکنان قرار نگرفت چون آنان معتقدند که این ارقام بسیار ناچیز است.

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان در مورد پیامدهای عدم سفر داماش به کرمان گفت : برای باشگاه داماش، جوانمردی و بازی پاک در اولویت قرار دارد اما این یک امر ناخواسته بود که با اعتراض بازیکنان مواجه شده و آنان از حضور در این دیدار خودداری کردند.

محبوب اظهار کرد: به هرحال مسئولان داماش تمام سعی و تلاش خود را انجام دادند که بازیکنان به کرمان سفر کنند اما متاسفانه شرایط مالی این باشگاه بسیار نامناسب است و روزهای خیلی سخت مالی را سپری می کند.

 وی ابراز امیدواری کرد : به زودی مسئولان استان و نیز شهر رشت به کمک داماش آمده تا هرچه سریعتر این مشکل برطرف شود.

تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، مس کرمان با کسب ۳۵ امتیاز در مکان پنجم و داماش با کسب ۲۹ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =