ساعت اجرای نمایش «باق وحش» در جشنواره تئاتر فجر تغییر کرد

تهران- ایرنا- ساعت اجرای نمایش «باق وحش» در جشنواره تئاتر فجر از ساعت ۱۹ به ۲۰ در تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد ناظرزاده کرمانی تغییر کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، نمایش باق وحش به نویسندگی فرامرز مهدیان دهکردی و کارگردانی امیربهاور اکبرپور دهکردی که براساس اعلام جدول و بلیت‌های فروخته شده قرار بود ساعت ۱۹ در تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد ناظرزاده کرمانی به صحنه برود. امشب (شنبه ۱۲ بهمن ماه) استثنا ساعت ۲۰ میزبان مخاطبان خواهد بود.

این در حالی است که نمایش باق وحش ساعت ۱۷ نیز اجرای نخست خود را به صحنه می برد و فردا یکشنبه نیز در همین سالن دو اجرا در ساعت های ۱۷ و ۱۹ خواهد داشت.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از روز پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه فعالیت خود را آغاز کرده است و شامگاه ۲۱ بهمن‌ماه به کار خود پایان خواهد داد.

فراخوان این دوره از جشنواره تیرماه سال جاری منتشر شد که در متن آن آثار را در بخش های صحنه‌ای، نمایش‌های خیابانی، دیگرگونه‌های اجرایی، تئاتر ملل، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی و بخش به علاوه فجر به صورت رقابتی و غیررقابتی به صورت تفکیک شده پذیرفت.
بر همین اساس آثار پذیرفته شده در بخش پوستر و عکس تئاتر در نمایشگاه لحظه قطعی از ۵ تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران برپا و ۵۹ عکس از ۴۹ عکاس و ۶۰ پوستر از ۳۵ طراح به نمایش گذاشته شده است.

بعد از حواشی انصراف ها نیز از ۳۰ اثر بخش رقابتی ۲۲ نمایش و از ۲۷ اثر بخش غیررقابتی ۱۵ اجرا در جشنواره حضور دارند.

همچنین از هفت اثر بخش بین الملل شش اثر اجرا خواهند داشت. در این میان دو اثر (سردار پرچم دار) و (#همه همدردیم) به بخش های نمایش های خیابانی و دیگرگونه های اجرایی و در بخش رادیو نمایش نیز یک اثر با عنوان (سردار عشق) به ۱۰ نمایش قبلی اضافه شده است که این سه نمایش جدید ویژه سردار شهید قاسم سلیمانی و خانواده های جانباختگان سانحه هوایی (سقوط هواپیمای ایران- اوکراین) اختصاص دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =