امام جمعه مشهد: عرصه فضای مجازی باید تهاجمی علیه دشمنان باشد

مشهد- ایرنا- امام جمعه مشهد گفت: دشمنان تهاجم رسانه‌ای گسترده علیه ایران اسلامی دارند لذا ما نیز باید در عرصه فضای مجازی علیه دشمن تهاجمی عمل کنیم.

آیت الله احمد علم الهدی روز شنبه در گردهمایی بزرگ دانشجویان و فعالان فضای مجازی خراسان رضوی در مشهد افزود: یکی از موارد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب حضور فعال رسانه ها در فضای مجازی است که باید به خوبی به آن پرداخته شود.

وی ادامه داد: هم اکنون در فضای مجازی تنها بازدارنده هستیم که باید در گام دوم انقلاب رویکرد رسانه‌ها تهاجمی شود و ابتکار عمل در دست ما باشد.

وی همچنین به ویژگی‌های منحصر به فرد سردار شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: این سردار دلها  در تمام جبهه‌های جنگ، تهاجمی برخورد کرده است که این امر سبب شده جمهوری اسلامی تمام توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را خنثی کند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: رهبر معظم انقلاب مسیر راه را در بیانیه گام دوم انقلاب مشخص کردند و شهادت سردار سلیمانی نیز تابلویی برای دیدن گام دوم انقلاب شد.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی از ابتدای انقلاب اسلامی هیچگاه احساس خستگی نکرد و دفاع از انقلاب برای وی تکرای نبود به طوری که در تهاجم علیه دشمنان در کنار فرماندهی جنگ، مدیر مقاومت بود.

وی گفت: سردار شهید سلیمانی در پیروزی تمام جبهه‌ها از جمله عراق، سوریه و لبنان نقش مهم و تاثیرگذار داشت به طوری که به تنهایی یک رسانه بزرگ بود.

آیت‌الله علم‌الهدی همچنین با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر افزود: یوم الله ۲۲ بهمن نمایشی از پروردگار است که باید با قدرت از آن پاسداری کنیم.

وی ادامه داد: هیچ مانعی برای قوی شدن جمهوری اسلامی وجود ندارد و امام راحل این نهضت را با دستان خالی آغاز کرد که پس از ۴۰ سال در تمام عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اجتماعی قویتر و مستحکمتر شده است.

در این گردهمایی از کتاب "گام تمدن ساز"،  نوشته حجت الاسلام راجی نیز رونمایی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =