۱۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۴
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 83655862
۰ نفر

برچسب‌ها

اتحاد و خدمت مسوولان به جامعه ضروری است

دزفول - ایرنا - امام جمعه شوش با گرامیداشت ایام دهه فجر گفت: مسوولان با اتحاد و همدلی درراستای خدمت به جامعه گام بردارند.

به  گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمد امام روز شنبه در جریان دیدار فرماندار و جمعی از مسوولان ادارات شهرستان شوش ضمن گرامیداشت چهل ویکمین سال انقلاب اسلامی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی و مسوولان دستگاه‌های اجرایی است. 

وی با بیان اینکه ایران بعد از انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، علمی و نظامی رشد کرده است، گفت: امروز کشور ما از نظر علمی پنجمین کشور دنیا و در عرصه نظامی از بسیاری کشورها جلوتر است.

امام جمعه شوش با تاکید بر لزوم بازگو کردن خصوصیات و پیشرفت‌های کشور برای نسل جوان افزود: خدمت به مردم یکی از واجبات است لذا همه مسوولان باید در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

فرماندار شوش نیز با تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و اراده مردم به عنوان یک الگو برای سایر کشورها تبدیل شده است.

عدنان غزی با اشاره به وجود امنیت با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: وجود امنیت مرهون پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که باید قدر این نعمت را بدانیم.

وی دهه فجر را فرصتی برای بازخوانی پرونده انقلاب دانست و گفت: انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جوان ضروری است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =