قدیمی: دایی ترجیح داد در هیات رییسه هاکی نباشد

تهران- ایرنا-رییس فدراسیون هاکی با بیان اینکه علی دایی از چهره‌های شاخص ورزشی است و دوست داشتیم در هیات رییسه فدراسیون به ما کمک کند، اظهار داشت: با این حال علی دایی ترجیح داد در هیات رییسه هاکی نباشد و از او تشکر می‌کنیم.

وزارت ورزش و جوانان امروز حکم عضویت علی دایی در هیات رییسه فدراسیون هاکی را اعلام کرد با این حال، آقای گل فوتبال دنیا اعلام کرد که این سمت را نخواهد پذیرفت. 

«بهرام قدیمی» رییس فدراسیون هاکی در گفت‌وگو با خبر نگار ورزشی ایرنا در این خصوص توضیح داد: من ۶ ماه پیش علی دایی را برای حضور در هیات رییسه فدراسیون هاکی معرفی کردم اما مراحل اداری تایید حکم وی کمی طول کشید و موضوعیت خودش را از دست داد.

وی افزود: چند ماه پیش «علی دایی» و « علی اصغر پورمحمدی» را برای حضور در هیات رییسه فدراسیون هاکی به وزارت ورزش و جوانان معرفی کردیم.

رییس فدراسیون هاکی خاطرنشان کرد: علی اصغر پورمحمدی در سفر تیم امید ایران به مسابقات هاکی قهرمانی آسیا کمک زیادی کرد و در این مدت برای هاکی اقدامات ارزنده‌ای انجام داده است.

وی تصریح کرد: علی دایی از چهره‌های شاخص ورزشی است و دوست داشتیم در فدراسیون هاکی به ما کمک کند و بتوانیم از وجود وی استفاده کنیم ولی دایی ترجیح داد نباشد و از او تشکر می‌کنم.

قدیمی در پایان گفت: کریم باقری پیش از این به عنوان سفیر هاکی معرفی شده است و به ما در ثبت جهانی هاکی در یونسکو کمک خواهد کرد. البته قرار است کریم باقری در هیات رییسه فدراسیون هم به ما کمک کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =