جاده‌های استان‌ تهران لغزنده است

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان‌ تهران با اشاره به بارش برف و باران اعلام کرد که تمامی مسیرهای این استان بدلیل بارش برف و باران لغزنده است.

عادل مصدقی درباره آخرین وضعیت جوی در جاده های استان تهران عصر شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از ساعاتی قبل بارش برف از مناطق غربی استان از جمله شهرستان های ملارد و شهریار آغاز شد و در ادامه به مناطق مرکزی و شرقی استان ورود پیدا کرد.

وی افزود: در حال حاضر بارش برف در مسیرهای امامزاده داود (ع)، فشم، فیروزکوه و دماوند و همچنین مسیرهای هراز و بزرگراه های قم، ساوه و پاکدشت در جریان است و از مسافران می خواهیم با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: علمیات شن و نمک پاشی توسط تیم های راهداری در حال انجام است و تمامی جاده های استان به غیر از مسیر شمشک- دیزین باز و تردد خودروها در جریان است.

وی خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی هواشناسی بارش برف تا ساعات پایانی امشب ادامه دارد و از مسافرانی که قصد سفر در مناطق کوهستانی استان تهران را دارند حتما خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

مصدقی همچنین به شهروندان توصیه کرد جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در جاده های سراسر کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =