نمایشگاه عکس و پوستر انقلاب در حوزه هنری سمنان گشایش یافت

سمنان- ایرنا- مدیر دفتر هنرهای تجمسی حوزه هنری استان سمنان گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایشگاه گروهی عکس و پوستر انقلاب اسلامی در حوزه هنری استان سمنان گشایش یافت.

زهره پازوکی روز شنبه به خبرنگاران ابراز داشت: در اولین روز از ایام الله دهه فجر نمایشگاه گروهی عکس و پوستر با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نگارخانه حوزه هنری استان سمنان گشایش یافت.

وی افزود: این نمایشگاه برگزیده ای از آثار هنرمندان حوزه هنری استان سمنان در رشته‌های عکاسی و طراحی پوستر با موضوع‌های انقلاب و دفاع مقدس می باشد و ۲۰ اثر به نمایش گذاشته شده است. 

وی ادامه داد: این نمایشگاه گروهی در  دهه فجر  از ساعت ۸ تا ۱۴ در  نگارخانه ورودی حوزه هنری استان سمنان آماده بازدید علاقمندان است.

وی خاطر نشان کرد: فراهم سازی رشد و شکوفایی و گسترش هنر مبتنی بر معرفت اسلامی و متعهد به ارزش‌های انقلاب اسلامی و رساندن پیام انقلاب اسلامی از اهداف اصلی سیاست‌های حوزه هنری است و در این راستا دفتر هنرهای تجسمی حوزه هنری استان سمنان نمایشگاه های متعددی را برگزار کرده است. 

پازوکی گفت: نمایشگاه پوستر «بصیرت، میثاق با ولایت» ،«نماز جمعه»،«رونق تولید» و چندین نمایشگاه دیگر نمایشگاه های برگزار شده در راستای اهداف حوزه هنری بوده است. 

اخبار مرتبط