۱۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۳
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83655709
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتراف به ۲۴ فقره سرقت در نهاوند

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۲۴ فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند خبر داد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز شنبه در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق و اماکن خصوصی در شهرستان نهاوند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اشراف و رصد اطلاعاتی دقیق و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، در نهایت یک سارق سابقه دار در این خصوص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: سارق دستگیر شده بعد از انتقال به یگان انتظامی در تحقیقات و بازجویی های فنی، به ۲۴ فقره انواع سرقت شامل تجهیزات برقی، وسایل مغازه، اثاثیه منزل و اماکن خصوصی در شهرستان نهاوند اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف آجیل قاچاق در نهاوند 

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی، اطلاعات و بخش انتظامی گیان شهرستان نهاوند با انجام اقدامات انتظامی و اطلاعاتی هماهنگ، سوله ای را در یکی از روستاهای شهرستان که مقادیری کالای قاچاق در آن نگهداری می شد شناسایی کردند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: در بازرسی از این سوله، پنج تن و ۱۲۰ کیلوگرم آجیل قاچاق به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون تومان کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف کالای قاچاق در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی مستقر در ایست و بازرسی حرم آباد  شهرستان ملایر، حین کنترل محورهای ارتباطی به یک دستگاه خودروی وانت پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، ۲ دستگاه ظرفشویی و ۲ دستگاه تلویزیون به ارزش ۵۰ میلیون تومان کشف کرده و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

کشف محموله قاچاق در کبودراهنگ

فرمانده انتظامی استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان کبودراهنگ با پایش مسیرهای ارتباطی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی در محور "گل تپه"، به یک دستگاه کامیون که از مرکز کشور به سمت استان های غربی در حرکت بود مشکوک و در یک عملیات پلیسی آن را متوقف کردند.

سردار کامرانی صالح افزود: در بازرسی از این کامیون، انواع قطعات خودرو، تایر، تلفن همراه، تجهیزات کشاورزی و انواع لوازم خانگی قاچاق کشف شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را، ۲ میلیارد تومان برآورد کردند اظهار داشت: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

قاچاق سیگار در پوشش خانواده

رییس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی حین کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی شهید زارعی، به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ رضا زارعی گفت: در بررسی ها مشخص شد، راننده قصد داشته کالای قاچاق را در پوشش خانواده از ایست و بازرسی شهید زارعی انتقال دهد که موفق نشد.

وی با بیان اینکه از این خودرو  ۲۰۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف شد افزود: پرونده متهم در تعزیرات حکومتی تحت رسیدگی است.

دستگیری چهار سارق در رزن

فرمانده انتظامی رزن گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان رزن، پیگیری موضوع در دستورکار ماموران انتظامی قرارگرفت.

سرهنگ علی زنگنه افزود: ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، ۲ سارق تجهیزات و وسایل اماکن خصوصی را شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: همچنین در عملیات دیگری، ۲ سارق سیم و کابل برق توسط ماموران انتظامی پاسگاه سورتجین دستگیر و مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از متهمان کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۳ فقره سرقت با دستگیری این سارقان، خاطر نشان کرد : هر چهار متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =