ایجاد فضای همدلی در کشور وظیفه مسوولان است

خرم آباد- ایرنا - فرماندار سلسله گفت: وظیفه مسئولان ایجاد وحدت و همدلی در کشور است تا فضا برای سوءاستفاده بیگانگان فراهم نشود.

شریف خسروی روز شنبه در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه در اولین روز از آغاز دهه مبارک فجر در دفتر امام جمعه، اظهار داشت:مسئوولان نظام جمهوری اسلامی در هر بخش و دستگاه حکومتی باید بدون هر گونه غرض ورزی و جریان سیاسی باعث ایجاد وحدت و همدلی شوند.

وی افزود: در شرایط حساس کشور و در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آرامش در گرو وحدت و همدلی حاصل می شود این در حالیست که مسائل سال ۹۶ و ناهمدلی های ایجاد شده در کشور باعث تحریم ها توسط آمریکا شد.

فرماندار سلسله گفت: مردم نیازمند خدمت دولت هستند و در تمام عرصه ها پشتیبان نظام بوده و هستند و این اعتراضها که از جانب برخی افراد پیش آمده طبیعی است.

خسروی با اشاره به گسترش فضاهای دانشگاهی و تعداد دانشجویان کشور، خاطرنشان کرد: سطح تحصیلکرده های کشور با دو یا سه دهه پیش قابل مقایسه نیست و  افزایش دانش آموختگان و دانشجویان در سطوح مختلف، تغییر مطالبات را در پی خواهد داشت که مسئوولان موظفند به این مطالبات پاسخ دهند.

وی ادامه داد: اگر به این مطالبات پاسخ داده شود مردم پشتیبان انقلاب خواهند بود و چنانچه هم آسیبی متوجه شود ناشی از کم کاری مسئوولان است بنابراین همه باید در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این نکته را مدنظر قرار دهیم.

فرماندار سلسلهافزود: باید در برابر مردم سعه صدر داشته باشیم و کسانی که به عنوان ارباب رجوع به ادارات مراجعه می کنند را تکریم کنیم.

وی ادامه داد: باید بال خود را خاضعانه برای مردم بگسترانیم و کارهایشان را انجام دهیم و اگر به دلایلی انجام کارشان به دلیل محدودیت های مدیران و یا محدودیت های قانونی ممکن نبود، آن ها را قانع کنیم تا از انقلاب ناامید نشوند.

امام جمعه الشتر نیز ضمن تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این انقلاب شاهد فراز و فرودها و ناخوشی های بیشماری بوده و اگر امروز این ناخوشی ها تبدیل به خوشی شده به خاطر حضور حماسی مردم و تبعیت و پشتیبانی آنها از نظام بوده است.

حجت الاسلام سید سجاد موسوی عنوان کرد: با پیروزی انقلاب و طلوع زیبای اسلام در خاورمیانه به واسطه رهبری های حکیمانه بنیانگذار انقلاب، مردم کشوری که سه قسمت آن را سه دولت به یغما برده بودند، انقلاب کرده و حکومت شاهنشاهی را سرنگون کردند.

وی با اشاره به اینکه جوانان زیادی خون خود را پای نهال نوپای انقلاب ریختند، خاطرنشان کرد: این مردم نشان دادند که پیوندشان با ولایت گره خورده است.

حجت الاسلام موسوی افزود: اگر امروز در برخی حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می توانیم توان خود را به رخ دشمن بکشیم، به خاطر همدلی و وحدتی است که در بین مردم وجود دارد.

وی ادامه داد: وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند جذب حداکثری، یعنی باید تلاش کنیم که همه را پای سفره انقلاب بیاوریم و با رفتار و کردارمان، مردم را نسبت به انقلاب و آرمان های آن امیدوار کنیم.

موسوی بیان کرد: ایام االله دهه فجر فرصتی است برای بیان دستاوردهای انقلاب، باید تلاش کنیم در برهه ای که استکبار می خواهد در دلها شک و تردید نسبت به انقلاب ایجاد کند، داشته های این انقلاب را که متعلق به مردم و نظام است برای آنها بازگو کنیم و خود را خدمتگزار واقعی مردم بدانیم.

وی افزود: باید تحت فرمایشات حکیمانه رهبر انقلاب و مدیریت جهادگونه بتوانیم انقلاب شکوهمند ایران را که الگوی آزادگان جهان است را به مردم معرفی کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =