مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» توسط کانون پتنت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و با همکاری انستیتو پاستور ایران، برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این رویداد با هدف برگزاری آموزش حوزه مالکیت فکری و به طور خاص پتنت از  ۳ تا ۵ اسفندماه سال جاری در محل انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. همچنین آشنایی مخاطبان با مالکیت فکری با تأکید بر ثبت اختراع، آشنایی با مفاهیم ثبت اختراع برای کسانی که با این حوزه به صورت عملی دست‌وپنجه نرم می‌کنند نیز در این مدرسه دنبال می‌شود.

مخاطبان در این مدرسه فرآیند ثبت اختراع را آموزش می‌بینند. معرفی و کار با موتور جستجوی Patent LENS، ساختار متن اختراع و شرایط نگارش پیش‌نویس متن، نحوه نگارش انواع ادعانامه همراه با مثال‌های عملی و روند ثبت اختراع داخلی و نحوه جستجوی پتنت‌های داخلی، برخی از محورهای برگزاری مدرسه زمستانه مالکیت فکری است.

علاقمندان برای ثبت نام در این رویداد از ۳ بهمن ماه تا ۱ اسفندماه سال جاری فرصت دارند. همچنین برای حضور دانشجویان تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت کانون پتنت معاونت علمی وفناوری   https://patentoffice.ir/ مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش