دهه فجر میثاق دوباره با خون شهیدان است

کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: دهه مبارک فجر، میثاق دوباره با خون شهیدان و خط رهبری و فرصت مناسبی برای ارایه و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سلیمان رستمیان روز شنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشتیاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی بخش مهمی از تاریخ  کشور ما است که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

وی در ادامه بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب به نسل جوان در این ایام تأکید کرد و گفت: ایام‌الله دهه فجر فرصت مناسبی است تا دستاوردهای ارزشی انقلاب اسلامی را که حاصل اهدای خون هزاران شهید و مجاهد فی سبیل الله است برای مردم علی‌الخصوص جوانان بازگو شود.

رستمیان افزود: انتقال پیام و دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم در کنار برگزاری باشکوه جشن‌های مردمی مهم‌ترین هدف بزرگداشت یوم‌الله دهه فجر است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرزدر ادامه فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان، ضامن بقا و حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی ادامه داد: دشمنان باید بدانند تا ما فرهنگ ایثار و شهادت را در وجود خود داریم، هرگز نمی‌توانند بر ما غلبه کنند و ملت ایران تا آخرین قطره خون از اهداف انقلاب که شهدا برای آن بهترین هستی خود را هدیه داده‌اند پاسداری می‌کنند.

رستمیان در پایان‌ بر حضور باشکوه و حداکثری امت شهیدپرور در مراسم‌های ایام‌الله دهه‌ی فجر تأکید کرد و افزود: آنچه تمام افراد جامعه ما به‌ ویژه جوانان باید بدانند این است که هم‌اکنون پرچم انقلاب اسلامی بر دوش آنان قرار دارد و آنان پیش رو انقلاب اسلامی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بیان داشت: مهم‌ترین وظیفه‌ای که امروز بر دوش نسل حاضر قرار دارد این است که این امانت و میراث گران‌بها که با خون‌بهای هزاران شهید به‌دست‌آمده را به بهترین شکل حفظ و در باروری آن تلاش کرده، آن را به آیندگان بسپارند.

استان البرز میزبان مزار پنج هزار و ۲۵۰ شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =