وزیر ورزش و جوانان: سیاست ما توسعه زیرساخت‌ها در روستاست

شیراز- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: زیر ساخت‌های ورزشی در شهرستان های کشور به درجه ای از اشباع رسیده از این رو چند سالی است وزارت سیاست خود را مبنی بر توسعه زیر ساخت‌ها در روستاها متمرکز کرده است.

مسعود سلطانی فر جمعه در حاشیه افتتاح ۲ سالن ورزشی چند منظوره درروستای جام بزرگی و کلانی از توابع شهرستان کازرون فارس افزود: می کوشیم  پروژه های نیمه تمام  ورزشی را تا سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسانیم.

وی اضافه کرد : افتتاح دو سالن چند منظوره ورزشی در روستاهای کلانی و جام بزرگی شهرستان کازرون نشانگر سیاست و استراتژی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توسعه عدالت محور زیر ساخت‌های ورزشی در مناطق کم برخوردار است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: فارس با داشتن ورزشگاه بزرگ ۵۰ هزار نفره ، سالن شش هزار نفره ، سالن های چند منظوره، خوابگاه های بزرگ و امکانات رفاهی و توریستی هم اینک به یکی از قطب های میزبانی مسابقات مختلف ورزشی در سطح ملی و بین المللی در کشورمان تبدیل شده است.

سلطانی فر اظهار امیدواری کرد با توجه به زیر ساخت های ورزشی در استان فارس در آینده خبرهای خوبی از ورزش این استان شنیده شود.

سالن ورزشی و چند منظوره روستای کلانی در زمینی به مساحت هزار و ۲۵۰ مترمربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال  و سالن روستای جام بزرگی  به مساحت ۱۰۰۰ هزار مترمربع با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال  به بهره برداری رسید.

کازرون در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha