سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم: شرایط بهتری در کارهای دفاعی پیدا کرده‌ایم

قم - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال شیمیدُر قم با بیان این‌که شرایط بهتری را در کارهای دفاعی پیدا کرده‌ایم، گفت: با وجود نبودن چند بازیکن تاثیرگذار تیم به علت مصدومیت؛ ولی روند خوب تیم در کارهای دفاعی در چند هفته اخیر ادامه یافته است.

محمدرضا اسلامی شامگاه پنجشنبه، پس از دیدار تیمش مقابل رعد پدافند هوایی شهرکرد در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان قم، در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در این مسابقه تیم شهرکرد، بسکتبال خیلی خوبی را بازی کرد.

وی با بیان این‌که تیم رعد، تیمی توانمند است؛ خاطرنشان کرد: در دفاع توانستیم روند حرکتی تیم مقابل را از نفس بیاندازیم و همین امر باعث شد که اختلاف امتیاز ایجاد کنیم و این اختلاف امتیاز را تا پایان مسابقه حفظ کردیم.

تیم بسکتبال شیمیدُر قم در بیست‌وسوم هفته لیگ برتر بسکتبال ایران در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید حیدریان قم در مقابل رعد پدافند هوایی شهرکرد با حساب ۹۵ بر ۴۶ به پیروزی دست یافت.

شیمیدر قم با ۲۱ بازی، ۱۶ برد و ۵ باخت؛ ۳۷ امتیاز در رده ششم و رعد پدافند هوایی شهرکرد با ۲۳ بازی، ۵ برد و ۱۸ باخت؛ ۲۸ امتیاز در رده یازدهم قرار دارند و شیمیدر ۲ مسابقه عقب‌افتاده با تیم‌های صنعت مس کرمان و شهرداری بندرعباس (استان هرمزگان) دارد.

در هفته بیست‌وچهارم این رقابت‌ها، ۱۴ بهمن‌ماه جاری ساعت ۱۶؛ شیمیدر قم در اصفهان مهمان ذوب‌آهن این شهر و رعد پدافند هوایی شهرکرد (استان چهارمحال‌وبختیاری) در همان روز میزبان اِکسون تهران است.  /

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =