بخشدار رودبار قصران: عملکرد شایسته مسئولان امید بخش جامعه است

تهران- ایرنا- بخشدار رودبار قصران شهرستان شمیرانات با بیان اینکه عملکرد شایسته مسئولان می تواند امیدبخش جامعه باشد افزود: باید در تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام امور اهتمام لازم را داشته باشیم.

سید حبیب موسوی روز پنجشنبه در جلسه ستاد دهه مبارک فجر در این بخش با بیان اینکه مقام معظم رهبری بسیار بر جوان گرایی تأکید دارند و به مسئولان خطاب داشتند، زمامداری امور را به جوانان بسپارید، تصریح کرد: با اینکه جوانان امروز، جوانان نسل چهارم انقلاب هستند و دفاع مقدس و انقلاب را تجربه نکرده اند اما از حماسه آفرینی آنها در مراسماتی نظیر تشییع پیکر شهید سلیمانی کاملاً روشن و ملموس است که پای نظام ایستاده اند و هرجا به حضورشان نیاز باشد در صحنه هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: قلب پاک جوانان و حضور پرشورشان در بزنگاه های کشور یکی از دلایل امیدواری رهبر انقلاب به این قشر آینده ساز است.

بخشدار رودبار قصران اذعان داشت: انقلاب اسلامی ما با انقلاب های دیگر کشورها متمایز است؛ انقلاب ما مردمی بود و با حضور همه اقشار جامعه به سرانجام رسید. همچنین بر خلاف دیگر انقلاب ها دارای ایدئولوژی بود و دینی بودن آن ویژگی خاصش به شمار می رود.

موسوی افزود: نقش رهبری در تمایز این انقلاب بسیار حائز اهمیت است؛ رهبری امام راحل که انقلاب اسلامی را به نتیجه رساند و تدابیر و منویات امام خامنه ای که راه انقلاب را تداوم بخشید. غفلت ما نباید باعث شود از این مسیر فاصله بگیریم.

این مقام مسئول بر اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه نیز تاکید کرد و گفت: تشیع، بدون ولایت معنا ندارد؛ تشیع با ولایت فقیه زنده است.

وی بیان داشت: مراسم های گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باید در قالب فضاسازی مناسب و جشن های متعدد برگزار شود. باید تلاش کنیم دانش آموزان و جوانان را با خدمات انقلاب آشنا کنیم و اقدامات این ۴ دهه در زمینه های مختلف عمرانی، کشاورزی، بهداشتی و پزشکی و ... را بریشان بازگو کنیم. 

 بخشدار رودبار قصران تأکید کرد: عدالت اجتماعی پایه و اساس انقلاب اسلامی ما است؛ اختلاف طبقاتی شدید در یک کشور انقلابی پذیرفته نیست.

رودبار قصران متشکل از دو شهر اوشان، فشم، میگون و شمشک، دربندسر و ۱۶ روستا با جمعیتی افزون بر ۱۷ هزار نفر یکی از بخش های شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =