۱۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۶
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83653849
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق مسلح طلافروشی در کرمانشاه دستگیر شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری سارق مسلح طلافروشی پاساژ ارگ کرمانشاه خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ «محمدرضا آمویی» اعلام کرد: این حادثه عصر امروز و در یکی از طلافروشی های پاساژ ارگ رخ داد که با حضور به موقع پلیس ختم به خیر و سارق مسلح تسلیم ماموران شد.

وی در تشریح این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۶ امروز مردی زن نما به عنوان خریدار به یکی از طلافروشی های پاساژ ارگ مراجعه کرده و با تهدید اسلحه کلت، قصد سرقت طلاهای موجود در مغازه را می کند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: به دنبال این اتفاق کسبه پاساژ با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و به دنبال آن ماموران یگان امداد در کمتر از ۲ دقیقه در محل حضور یافته و نسبت به محاصره محل سرقت اقدام کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه ادامه داد: ماموران پس از بررسی موقعیت و در فرصتی مناسب وارد مغازه طلا فروشی شده و نسبت به دستگیری سارق اقدام کردند.

وی تصریح کرد: پس از دستگیری سارق مشخص شد که فرد سارق، مرد جوان ۳۰ ساله ای است که با پوشیدن چادر و آرایش زنانه و با کلت پلاستیکی قصد سرقت داشته است.

سرهنگ آمویی در پایان و با بیان اینکه سارق دستگیر شده در اختیار پلیس قرار دارد، گفت: تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.