تیم والیبال شهرداری گنبد، خاتم اردکان را با شکست بدرقه کرد

گنبدکاووس - ایرنا - تیم لیگ برتری والیبال شهرداری گنبدکاووس با پیروزی در سه گیم متوالی در خانه خود، قاطعانه و با نتیجه سه بر صفر تیم خاتم اردکان را با شکست بدرقه کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس شامگاه پنجشنبه در هفته دوازهم مسابقات لیگ برتر کشور در سالن المپیک و با حضور پرشور هواداران خود، میزبان تیم خاتم اردکان بود که در گیم اول بازی در حالی که دو تیم، بازی نزدیک و برابر را به نمایش گذاشته بودند، تیم میزبان در پنج امتیاز پایانی بازی از میهمان خود پیش افتاد و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید.

در گیم دوم هرچند تیم خاتم اردکان بازی را خوب شروع کرد اما تیم میزبان رفته رفته سوار بر بازی شد و توانست در اواخر بازی اختلاف ۶ امتیازی را به خاتم اردکان دیکته کرده  و در انتهای گیم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ نتیجه این گیم را به سود خود به پایان رساند.

هواداران گنبدی که از بازی کم اشتباه و هیجان‌انگیز تیم خود به وجد آمده بودند، بی وقفه تیم محبوب خود را تشویق می‌کردند که این امر بر بازی تیم میهمان تاثیر گذاشته و در گیم سوم باعث اشتباهات بسیار از سوی بازیکنان خاتم اردکان شد.

در گیم سوم و همراه با تشویق‌های هواداران، تیم شهرداری گنبد از ابتدا مقتدر ظاهر شد و با ایجاد اختلاف ۵ امتیازی در اوایل بازی، برتری خود را به رخ حریف کشید و در نهایت نیز با افزایش اختلاف امتیازات خود، این گیم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به نفع خود به پایان و رساند تا در نتیجه کلی بازی هم سه بر صفر فاتح این بازی شود.

در این بازی مسعود ذوقی و احسان زحمتی  امر قضاوت را به عنوان داوران اول و دوم به عهده داشتند و حسین پورکاشیان و اصغر کاظمی نیز ناظران فدراسیون بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =