خاطره‌های مردم یزد از انقلاب و حضرت امام(ره) در مساجد بازگو شود

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری عصر پنجشنبه در آستانه دهه فجر در پیام مشترکی خواستار فعال شدن مساجد با حضور مردم و تبیین خاطره های فراموش نشدنی از حضرت امام (ره) و پیروزی انقلاب شدند .

در پیام آیات عظام محمدرضا ناصری یزدی و ابوالقاسم وافی آمده است: دهه فجر  انقلاب از رشحات اسلام و آئینه‌ای است که خورشید اسلام درآن درخشید و این دهه باید با عظمت هرچه تمام قد برگزار شود.

به گفته آنها،جشن‌های دهه فجر می‌بایستی همچون دیگر مراسم مذهبی گرامی داشته شود و مردمی باشد، باید کلیه مساجد فعال شوند و مردم با حضور در مساجد خاطره های فراموش نشدنی حضرت امام (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند. 

در بخشی از این پیام مشترک آمده است:با توجه به حوادث اخیر و اینکه دشمنان تلاش دارند تا صفحه انقلاب اسلامی را در اذهان جوانان پاک کنند، لازم است این مراسم بیش از هر زمانی پررنگ و باشکوه تکریم شود و سالخوردگان قضایا و خاطره های دهه فجر را به خوبی برای نسل جدید بازگو و یادآوری و آرمان‌های حضرت امام (ره)ر ا تبیین کنند که این ایام همان یوم الله و ذکر هم به ایام الله است.

به مناسبت سالگرد انقلاب ۶ هزار برنامه در استان یزد پیش‌بینی شده است و جشن های دهه فجر از ۱۲ از بهمن آغاز می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =