پیام مشترک استاندا ر ، امام جمعه و مسئولان استان کرمان به مناسبت ۱۲ بهمن

کرمان - ایرنا - استاندار و امام جمعه ، رییس مجمع نمایندگان مجلس و رییس کل دادگستری استان کرمان به مناسبت ۱۲بهمن سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به ایران و آغاز دهه مبارک فجر عصر امروز (پنجشنبه )پیام مشترک صادر کردند.

در این پیام آمده است: ۱۲بهمن ماه، برای ملت ایران، یادآور بازگشت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به وطن؛ فروریختن ابهت پوشالی طاغوت و تحقق وعده های الهی است. این روز تاریخی، شروع دوره جدیدی در تاریخ جهان بود و آثار آن همچنان ادامه دارد و به تعبیر مقام معظم رهبری ، انقلاب اسلامی ایران سرمشق ملت های آزاده برای رهایی از استبداد و استعمار و سرآغاز بیداری اسلامی در جهان شد.
این پیام می‌افزاید: در چنین روزی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در اوج شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی مردم بپا خاسته به خاک لاله‌گون وطن بازگشت و انقلاب اسلامی در وصال امت و امام اوج گرفت و امواج انقلاب اسلامی عرصه میهن را درنوردید و کاخ ستم‌شاهی را به لرزه درآورد و نظام پادشاهی ۲۵۰۰ ساله را ویران کرد.
این پیام ادامه می‌دهد: ۱۲ بهمن ماه آغازگر انقلاب در جهان بی روح شد تا هیمنه پوشالی استکبار را با امواج تظلم خواهی و عدالت طلبی مظلومان و رنج کشیدگان به زیر کشد و الگویی از مقاومت را از طریق سرداران و فرزندان بی ادعای روح الله، امام امت، در کشورهای منطقه و جهان به نمایش بگذارد که نتایج آن اکنون در بین آزادی خواهان عراق، افغانستان، سوریه، یمن، لبنان و دیگر کشورها خواب را از چشمان آمریکای جنایتکار و ایادی آن ربوده است.
در این پیام امده است: اکنون مردم ایران و بویژه دیار کریمان در شرایطی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می دارند که آرمان مجاهدان و شهیدان تاریخ در قامت خون سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش جوششی دوباره در روح این انقلاب دمیده است و صبح پیروزی بیش از هر زمان دیگری نوید روزهای روشن را برای الگوشدن انقلاب اسلامی در دیگر کشورها برای دستیابی به عزت، استقلال و آزادگی آن ملتها می دهد.
این پیام می‌فزاید: ما با گرامیداشت سالروز ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران به میهن اسلامی، امیدواریم در پرتو ایستادگی و همراهی ملت ایران، مبتنی بر آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی به انقلاب جهانی حضرت ولی عصر (عج) متصل گردد. همچنین از مردم انقلابی و آگاه استان کرمان دعوت می شود با شرکت در آیین گرامیداشت ۱۲ بهمن ماه در مصلی امام علی(ع) شهر کرمان و دیگر برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر، شکوه و عزت ایران اسلامی را به نمایش بگذارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =