شیمیدر با اختلاف زیاد رعد شهرکرد را شکست داد

قم – ایرنا – تیم بسکتبال شیمیدُر قم در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر بسکتبال ایران، عصر پنجشنبه توانست تیم رعد پدافند هوایی شهرکرد را با اختلاف ۴۹ امتیاز و با حساب ۹۵ بر ۴۶ شکست دهد.

تیم شیمیدر قم در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان این شهر، در هر ۴ کوارتِر با درخشش بازیکنان و حمایت هوادارانش در یک بازی آسان و با اختلاف امتیاز بالا در مقابل حریف شهرکردی خود توانست به پیروزی دست یابد.  

تیم قم به ترتیب با حساب ۲۸ بر ۸، ۵۴ بر ۱۶ و ۷۹ بر ۲۷ در ۳ کوارتر نخست این بازی به پیروزی دست یافت و سرانجام در کوارتر چهارم توانست با حساب ۹۵ بر  ۴۶ این بازی را با پیروزی به پایان برساند. 

رضا آذرافرا، حمید بختیاری و نیما جعفری داوران این مسابقه، حمید کیان‌ارثی ناظر فدراسیون بسکتبال و حدود ۲۰۰ تن تماشاگر این مسابقه بودند.   

در تیم سپیدپوش شیمیدر قم؛ مهدی کامرانی (سرگروه)، رافی دِرغوکاسیان، دِرو درغوکاسیان، میرو قازاری مقدم، محمد اوجاقی، اصغر کاردوست، محمد جمشیدی، مسعود سلیمانی، مایک مازیار رستم‌پور، محمد امین صداقت، واورلی ساموئل آستین و آرِن داوودی به سرمربیگری محمدرضا اسلامی و سرپرستی هادی عامری قرار داشتند.  

در تیم مشکی‌پوش رعد پدافند هوایی شهرکرد (استان چهارمحال‌وبختیاری)؛ ابراهیم بیگی (سرگروه)، شایان پورکاوه، نیما فتحی، محمد براری، محمدامین کمالوند، نیما متقی، ناصر علی‌مردانی، صالح مرادیان، نایب احمدپور، امیرحسین علیاری، فرشاد دژستان و محمدرضا کاظمی به سرمربیگری جمال سیفی و سرپرستی کمال مبینی قرار داشتند.

در بین ۲ نیمه بازیکنان تیم مینی‌بسکتبال ستارگان قم به تمرین پرداختند و با بازیکنان تیم شیمیدر عکس یادگاری گرفتند؛ همچنین از مسعود جباری لیدر تیم‌های ورزشی استان قم تقدیر و همچون هفته‌های گذشته به قید قرعه به تعدادی از تماشاگران از سوی باشگاه شیمیدر هدیه‌هایی اهدا شد./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =