مربی فولاد خوزستان: تیم ما نسبت به نیم فصل اول شرایط بهتری دارد

اصفهان- ایرنا- مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ما نسبت به نیم فصل اول شرایط بهتری داریم و چند بازیکن هم به تیم ما اضافه شده‌اند.

مهدی هاشمی‌نسب بعدازظهر روز پنجشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با سپاهان اصفهان اظهار اشت: شرایط تیم خوب است و نسبت به نیم فصل سه بازیکن به جمع ما اضافه شده‌اند با این حال زمان کافی برای هماهنگی تیمی نداشتیم ولی در مجموع از تیم خود راضی هستیم.

وی گفت: در حال حاضر تیم ما از شرایط خوبی برخوردار است و برای دیدار فردا هم آماده است که ان شالله فردا هم بازی خوبی را شاهد خواهیم دید.

وی در باره حضور نیافتن جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در این نشست خبری اظهار داشت: تیم ما ساعت پنج امروز جلسه فنی داشت و قرار بود این نشست زودتر برگزار شود  با این حال نکونام از اینکه نتوانست در این کنفرانس حضور یابد، عذرخواهی کرد .

هاشمی نسب با اشاره به محرومین و مصدومین تیمش گفت: محمد قاسمی‌نژاد مصدوم و محمد آبشک محروم است و ایوب والی سرماخودرگی داشت که تمرین نکرده بود اما برای بازی فردا آماده است.

وی اظهار داشت: در دیدار فردا با توجه به اینکه سپاهان مدعی اول قهرمانی لیگ است بازی خوبی برگزار می‌شود.

هاشمی نسبت در باره داوری نیز گفت: موعود بنیادی‌فر، داور بازی فردا یک داوبین المللی است و امیدوارم قضاوت او نیز  در حد بین‌المللی باشد و بازی خوب با قضاوت خوب توام شود و هر کس مستحق بُرد بود به آن برسید.

همچنین قبل از این نشست از لباس جدید تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان برای حضور در لیگ برتر فوتبال و لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شد.

دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و فولاد خوزستان از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور عصر فردا جمعه بهمن از ساعت ۱۷ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

هم‌اکنون تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با ۳۲ امتیاز در رتبه دوم و فولاد خوزستان با ۲۴ امتیاز در رده هشتم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =