سه هزار و ۷۸ شعبه اخذ رای در مازندران پیش‌بینی شد

نوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر مشارکت حداکثر مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت که سه هزار و ۷۸ شعبه اخذ رای در استان برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.

حسن حسن نژاد عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان نوشهر افزود :‌ در این دوره از انتخابات تاکنون صلاحیت ۱۲۶ داوطلب از سوی مراجع ذیصلاح احراز شد و داوطلبان هم در دوم اسفند با یکدیگر برای ۱۲ کرسی  نمایندگی مجلس شورای اسلامی رقابت می کنند.

وی شرایط برای برگزاری حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات در سطح استان فراهم شده است ، گفت :‌ اگر میزان مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد در حقیقت اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه و بین المللی افزایش می یابد 
او افزود : انتخابات در واقع با مشارکت حداکثری مردم ضریب اقتدار ملی را افزایش می دهد.

معاون استاندار مازندران گفت : مکانیسم انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی به گونه ای تعریف و طراحی شده که هیچ تقلبی در آن رخ نخواهد داد.

حسن نژاد همچنین با اشاره به در پیش بودن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر گفت : مهم ترین پیام انقلاب ، مقاومت ، ایثار ، استقلال و اقتدار بود.

وی افزود :‌  هر کشوری که مستقل ، آزاد باشد زمینه برای بروز  و ظهور استعدادهای  مردم فراهم خواهد شد و انقلاب اسلامی چنین شرایطی را در کشور ما ایجاد کرد.

معاون سیاسی استاندار مازندران گفت : اگر قرار است پاسداشت خون شهدا بویژه سردار سلیمانی باشیم باید پایبند به شعارهای انقلاب ، اصول و ارکان نظام و منویات مقام معظم رهبری باشیم.

مازندران ۹ حوزه انتخابیه و ۱۲ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =