۱۱۶ طرح عمرانی و خدماتی در میاندوآب آماده بهره‌برداری شد

مهاباد- ایرنا- فرماندار میاندوآب گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، ۱۱۶ طرح عمرانی و خدماتی با هزینه ۴۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری می‌رسد.

مهدی قهرمانی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح‌ها شامل ۴۴ پروژه عمرانی است که برای اجرای آنها ۱۱۱ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال هزینه صرف شده‌ است.
وی اضافه کرد: به همین مناسبت ۶۲ طرح عمران روستایی نیز با هزینه ۱۸۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال و پنج پروژه تولیدی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی نیز با اعتباری بالغ بر ۹ هزار و ۹۶۵ میلیون ریال در این شهرستان افتتاح می‌شود.

«قهرمانی» بیان کرد: به همین مناسبت پنج پروژه آموزشی شامل سه باب مدرسه مشارکتی دولتی و ۲ باب مدرسه با مشارکت ۱۰۰ درصدی خیران نیز در این شهرستان در این ایام در مناطق شهری و روستایی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
فرماندار میاندوآب افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر همپنین پنج پروژه شامل چهار باب مدرسه و یک سالن ورزشی در شهرستان میاندوآب کلنگ‌زنی می‌شود.

وی اظهار کرد: همچنین بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی نیز به مناسبت دهه فجر در سطح شهرستان میاندوآب اجرا می‌شود.

برنامه‌های چهملین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از روز شنبه ۱۲ بهمن‌ماه با برگزاری زنگ انقلاب در مدارس، راه‌اندازی رژه موتورسواران و اسب سواران و همچنین ارایه خدمات درمانی رایگان در درمانگاه شهدا و هلال احمر میاندوآب آغاز می‌شود.

همچنین نشست‌های بصیرتی و روشنگری، برنامه‌های فرهنگی «ده شب، ده مسجد» و مسابقات فوتسال ادارات نیز در اولین روز از دهه فجر در این شهرستان اجرا می‌شود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =