دهه فجر ۳۰۰ میلیارد ریال پروژه در محمودآباد به بار می‌نشیند

ساری - ایرنا - سرپرست فرمانداری محمودآباد گفت که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۲۰ پروژه با سرمایه‌گذاری حدود ۳۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان بهره‌برداری یا کلنگ‌زنی می‌شود.

علیرضا شریعت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پروژه های آماده افتتاح را در زمینه های کشاوررزی، گردشگری، آموزش،عمرانی و بهداشت معرفی کرد.

 وی توضیح داد : از بین پروژه ها ۱۰ مورد با اعتباری حدود ۱۷۵ میلیارد ریال متعلق به بخش خصوصی  و ۱۰ طرح با اعتباری حدود ۱۲۵میلیارد ریال با اعتبارات دولتی است.

سرپرست فرمانداری محمودآباد مهم ترین پروژه های افتتاحی دهه فجر در این شهرستان را اجرای طرح هادی در روستاها،احداث و بهسازی کانال آبیاری عمومی ، احداث کارگاه بسته بندی برنج و غلات و افتتاح سالن سینما معرفی کرد.

وی همچنین از کلنگ زنی هنرستان دخترانه نیز در هفته پیش رو خبر داد و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال از محل کمک خیرین شهرستانی تامین اعتبار شده است .

 امسال در هفته دولت  نیز ٢٢ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال در بخش های عمرانی، کشاورزی و گردشگری در شهرستان محمودآباد افتتاح شد.

محمودآباد یکی از شهرستان‌های ساحلی مازندران است که حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و اقتصاد این شهر برپایه گردشگری، ماهیگیری و کشاورزی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =