کلهر: گل‌محمدی نشان داد از مربیان خارجی بهتر است

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس گفت: یحیی گل‌محمدی نشان داد نه تنها چیزی کمتر از مربیان خارجی ندارد بلکه شاید بهتر از آنها نیز باشد و باید به او مربیان ایرانی فرصت داد تا بتوانند شایستگی‌های فنی‌شان را به نمایش بگذارند.

«محمود کلهر» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پرسپولیس در شروع نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران توانست بازی سختی را با برد پشت سر بگذارد.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی نشان داد نه تنها چیزی کمتر از مربیان خارجی ندارد بلکه شاید بهتر از آنها نیز باشد و باید به او و مربیان ایرانی فرصت داد تا بتوانند شایستگی‌های فنی‌شان را به نمایش بگذارند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس این توانایی را دارد در سه جامی که پیش روی خود دارد به موفقیت رسیده و قهرمان شود.

کلهر تصریح کرد: شاید پرسپولیس در زمان مربیگری «کالدرون» در برخی از پست‌ها طراوت لازم را نداشت اما نمی‌توان توانایی فنی او را زیر سوال برد و اعتقاد دارم مربی با دانش و کاربلدی بود که توانست تیمش را قهرمان نیم فصل لیگ برتر کند.

وی تاکید کرد: بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان یکی از زیباترین و حساس‌ترین دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر خواهد بود، ۲ تیم در این فصل از مدعیان محسوب می‌شوند و نمایش‌های خوبی را به اجرا گذاشته‌اند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: خط دفاعی صنعت نفت آبادان با ضعف‌هایی روبروست و بازیکنان این تیم در برگشت‌ها مشکل دارند که پرسپولیس با بازیکنان شاخصی که در اختیار دارد می‌تواند از این ضعف نهایت استفاده را برده و به گل برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =