استاندار سیستان و بلوچستان: افزون بر هزار پروژه آماده بهره‌برداری در دهه مبارک فجر است

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت:  افزون بر هزار پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای راه اندازی در دهه مبارک فجر امسال در این استان آماده شده است.

احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در این‌باره اظهار داشت: علاوه بر بهره برداری از هزار و ۲ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این ایام، ه مچنین ۱۷۷ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: بیشترین اعتبار هزینه شده مربوط به حوزه انرژی استان با ۱۲۹ پروژه و اعتباری بالغ بر ۶۴۱ میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان است.

وی بیان کرد: بیشترین تعداد پروژه‌ها مربوط به شهرستان زاهدان با ۹۹ پروژه و اعتباری بالغ بر ۲۸۴ میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان و بیشترین اعتبار هزینه شده نیز مربوط به شهرستان سراوان با ۸۶ پروژه و اعتباری بالغ بر ۳۱۳ میلیارد و ۵۶۴  میلیون تومان است.

موهبتی تعداد پروژه‌های آماده افتتاح بخش خصوصی را نیز ۱۳۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۸۴ میلیارد و ۳۶۴ میلیون تومان عنوان کرد.

وی مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر امسال را بهره‌برداری از کلینیک بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار، قطعه ۶ باند دوم بزرگراه زابل - زاهدان به طول ۱۰ کیلومتر، احداث راه اصلی زابل - زهک به طول چهار کیلومتر، خط ۱۳۲ کیلو ولت برق سراوان - دهک - سیرکان، نیروگاه ۲۵ مگاواتی سراوان، پست ۶۳ کیلو ولت پرواز زاهدان، خط انتقال و مخزن ایستگاه پمپاژ هامون شهر و سازه کنترلی مخازن چاه نیمه شماره یک و سه عنوان کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =