۱۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۷
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 83653617
۰ نفر

برچسب‌ها

باند خرید و فروش سیم کارت به نام مردگان در پایتخت منهدم شد

تهران-ایرنا-رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب گفت: باند ۴ نفره خرید و فروش سیم کارت که با تصاویر کارت ملی متوفیان ۲۴۰ سیم کارت خرید و فروش کرده بودند، با دستگیری اعضای آن منهدم شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، ستوان یکم مهدی کیاشمشکی اظهارداشت: چندی پیش اخباری مبنی بر اینکه افرادی در پایانه غرب سیم کارت های فعالی می فروشند که پس از ۲ ماه این سیم کارت ها غیرفعال و از دسترس خارج می شود به کلانتری اعلام شد.

وی افزود: تیمی از ماموران تجسس کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و دریافتند که سیم کارت های فعال بدواً به نام متوفیان ثبت و سپس به نام خریداران اخیر منتقل شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گشت زنی های هدفمند ماموران ۴ مرد جوان را در حال فروش سیم کارت های فعال شناسایی کردند، گفت: با هماهنگی مقام قضائی هر ۴ متهم دستگیر و در بررسی های بیشتر ۲۴۰ سیم کارت فعال به نام متوفیان از آنان کشف شد.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب افزود: در بررسی های پلیسی مشخص شد که اعضای این باند با تصاویر کارت های ملی افراد فوت شده سیم کارت را خریداری و سپس به مبلغ ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به متقاضیان می فروختند.

ستوان یکم کیاشمشکی با بیان اینکه سیم کارت های کشف شده تحویل نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد، اظهار داشت: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =