۱۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83653593
۰ نفر

برچسب‌ها

شناسایی و دستگیری چهار سارق مسلح در دزفول

اهواز-ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: چهار سارق مسلح طی عملیاتی در شهرستان دزفول شناسایی و دستگیر شدند.

سردار حیدر عباس زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام جزییات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع ۲ فقره سرقت مسلحانه منزل و احشام در دزفول، بلافاصله موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی چهار سارق مرتبط با پرونده های مربوطه را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی طی عملیاتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد:  از مخفیگاه این سارقان یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز به همراه بخشی از اموال مسرقه کشف شد.

وی تصریح کرد:  متهمان درتحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند و ضمن بازسازی صحنه جرم، توسط شاکیان مورد شناسایی قرار گرفتند.

سردار عباس زاده تاکید کرد:  نیروی انتظامی بر سر حفظ جان و امنیت مردم مماشات نمی کند و مصمم است با جرایم خشن با قاطعیت برخورد نماید.

پیش از این نیز در ۳۰ دی ماه فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری قاتل فراری در اهواز و اعضای یک باند سارق مسلح در شهرستان خرمشهر خبر داده بود.

فرمانده انتظامی خوزستان همچنین در هفتم دی ماه از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان خبر داده بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =