مجمع ورزش و رسانه همدان فعال شد

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان همدان گفت: در آستانه گرامیداشت دهه مبارک فجر و برای نخستین بار در استان همدان مجمع ورزش و رسانه دایر شد.

حمدالله چاروسایی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مجمع سه شنبه هر هفته به ریاست محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان و با حضور ورزشی نویسان و خبرنگاران فعال در حوزه جوانان تشکیل می شود.

وی اضافه کرد: بررسی دغدغه ها و تنگناهای موجود در ورزش، طرح دیدگاه ها، پیشنهادات و انتقادها و ارایه راهکارهای مناسب در راستای کمک به توسعه و پیشرفت ورزش در عرصه های مختلف از مهمترین اهداف تشکیل این مجمع است.

چاروسایی بیان کرد: این مجمع هر هفته یک ساعت برگزار می شود و اعتمادسازی و شفاف سازی حوزه های مختلف ورزش استان را مورد توجه داریم.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان یادآور شد: راهکارهای تشویق و ترغیب سرمایه داران بخش خصوصی و صنعتگران در حمایت از ورزش نیز جزو برنامه های محوری این مجمع است.

وی افزود: خوشبختانه همدان دارای خبرنگاران ورزشی نویس باتجربه است و این تجربه قطع به یقین کمک شایانی به ورزش همدان خواهد کرد.

چاروسایی خاطرنشان کرد: هم اینک نزدیک به ۱۰ خبرنگار ورزشی به صورت فعال با دستگاه ورزش و جوانان استان همدان همکاری دارند و از عملکرد آنها رضایت کامل داریم.

وی با اشاره به اینکه تخصص خبرنگاران ورزشی نویس و اشراف آنها در حوزه های مختلف باعث شده تا همسو با سیاست های مدیریت ورزش استان در راستای رشد و اعتلای ورزش تلاش کنند، گفت: ارتباط دو سویه با خبرنگاران همدانی به خوبی برقرار است و تاثیر بسیار مثبت در تحقق اهداف و خط مشی هایی تعیین شده در ورزش شده است.

استان همدان دارای ۲۰ خبرنگار و عکاس فعال در عرصه ورزش است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =