نماینده ولی فقیه در کردستان:‌ موفقیت پلیس در گرو حمایت مردم است

سنندج‌ - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به تنوع و تعدد ماموریت‌های نیروی انتظامی گفت: ضرورت اجرای موفقیت آمیز ماموریت‌ پلیس، نیازمند پشتیبانی مردم و نهادهای مردم نهاد است.

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز پنجشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان و رییس و کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان اظهار داشت:‌ امنیت سر منشاء توسعه و تحولات اجتماعی در جامعه بوده و نیروی انتظامی متولی ایجاد و برقراری نظم و امنیت برای مردم است.

وی اضافه کرد: امنیت مثال زدنی ایران اسلامی در بین کشورهای منطقه ثمره ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی‌های نیروهای مخلص و دلسوز نظامی و انتظامی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان وجود مردانی چون سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را مایه برکت و بقای نظام اسلامی دانست و افزود: این شهید گرانقدر قبل از شهادت با حضور در کشورهای مختلف و مناطق درگیری با ایادی استکبار جهانی باعث پیروزی ملت‌های مظلوم و شکست مفتضحانه استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ شد.

وی با تاکید براینکه تمام مسلمانان جهان از شهادت یار رهبری شوکه شده و با برگزاری تجمعات با شکوه به اقدام رییس جمهور جنایتکار آمریکا واکنش نشان دادند، گفت: حضور میلیونی مردم در اقصی نقاط کشور و بسیاری از کشورهای جهان نشان از تنفر و انزجار مسلمان و غیر مسلمان از توطئه و تفرقه افکنی‌های آمریکای جنایتکار است.

آیت الله حسینی شاهرودی با تاکید بر اینکه تداوم عمر با برکت انقلاب اسلامی با جانفشانی بزرگ مردانی همانند سردار سلیمانی میسر شده است، یادآور شد: نقشه خاورمیانه بزرگ با حضور و پایمردی این شهید بزرگوار در تمام جبهه‌های مبارزه با تروریسم به وسعت خاورمیانه و غرب آسیا سبب ناکامی دشمنان امت اسلامی در اجرای نقشه‌های شوم‌شان به سردمداری آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی صهیونیستی شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تاکید کرد: پاسخ قاطعانه سپاهیان اسلام در موشکباران پایگاه نظامی عین الاسد آمریکادر عراق که با توجه به اینکه پس از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرات تعرض به منافع آمریکا را نداشته خود دلیل قدرت ایران اسلامی و ترس دشمنان از فزونی شدن این قدرت الهی است.

وی از ناجا به عنوان مجموعه‌ای ولایی، انقلابی و خدمتگزار صدیق نظام اسلامی یاد کرد و گفت: برخورداری از فهم دینی و زیبندگی به اخلاقیات و معنویات کارآمدترین سلاح پلیس در توسعه امنیت اجتماعی و افزایش احساس آرامش فردی و اجتماعی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =