۱۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۹
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 83653556
۰ نفر

برچسب‌ها

72 طرح دهه فجر در بابل بهره‌برداری می‌شود

ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت که همزمان با دهه فجر امسال ۷۲ طرح با اعتبار ۸۷۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

قربانعلی ولیزاده بورا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این طرح ها در حوزه بهداشت و درمان ، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری ، راه و شهرسازی و توسعه زیرساخت های آب ، برق و مخابرات است.

وی توضیح داد : با توجه به اینکه شهروندان زیادی از غرب مازندران در حوزه بهداشت و درمان به بابل مراجعه می کنند ، طرح های بزرگ دهه فجر در این شهرستان در زمینه بهداشت و درمان است که با حضور مسئولان وزارت بهداشت به بهره برداری خواهد رسید.

ولیزاده بورا افزود : افتتاح بزرگترین کلینیک شمال کشور به نام امید و همچنین بهره برداری از ساختمان پزشکی قانونی بابل از جمله طرح های مهم در حوزه بهداشت و درمان است و برای این دو طرح  حدود یکصد میلیارد ریال هزینه شده است.

وی ادامه داد :  افتتاح پل روستایی امامزاده شاهزاده رضا بندپی بابل که طلسم ۱۴ ساله این طرح شکسته شد، با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

ولیزاده گفت : خوشبختانه در حوزه صنعت سورتینگ و بسته بندی هم یک طرح بسیار مهم با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد که در کیفی بخشی صادرات می تواند نقش مهمی داشته باشد.

فرماندار بابل بیان کرد: بسیار خرسندیم که علی رغم محدودیت های مالی و تهدیدهای ظالمانه خدمت رسانی به مردم متوقف نیست  و دهه فجر فرصت بسیار مطلوبی است که این طرح ها که دستاوردهای نظام است برای مردم به خوبی تشریح شود.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای هفت شهر و شش بخش است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =