نمایندگان مجلس نباید خارج از وظایف خود به مردم وعده دهند

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: نمایندگان مجلس وظایف مشخصی دارند از این رو نباید خارج از وظایف خود وعده‌هایی دهند که مردم‌ به گمراهی کشیده شوند.

آیت الله مصطفی علما روز پنجشنبه در نشست هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با ائمه جمعه استان که در محل استانداری برگزار شد، اظهارداشت: خدمت مهمترین رسالت مدیران کشوری و لشکری است به نحوی که امام خمینی (ره) نیز مهمترین وظیفه خود را خدمت می دانست.
امام‌ جمعه کرمانشاه با گرامی داشت یاد شهید شردار سپهبد قاسم‌ سلیمانی گقت: این سردار بزرگوار تمام عمر خود را برای عزت و سربلندی انقلاب در جهان سرمایه گذاری کرد و در نهایت نیز در این راه شهید شد.
وی با تاکید بر اینکه ائمه جمعه باید مردم‌ را به شرکت انتخابات تشویق کنند، اظهارداشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید محکم قانون گذاری کنند؛ اینکه قانونی در مجلس تصویب می شود و سپس شورای نگهبان این قانون را رد می کند یعنی قانون گذاری به خوبی انجام نشده است.
امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: تلاش کنیم با حفظ وحدت و انسجام ملی و بیان خدمات ارزشمند و گسترده نظام جمهوری اسلامی، مردم را تشویق کنیم در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: ائمه جمعه باید مردم را با وظایف نمایندگان به خوبی آشنا کنند تا در انتخابات پیش رو بهترین افراد به بهارستان راه پیدا کنند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه ۹۸ بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.