بیش از ۶ کیلوگرم تریاک در سنندج کشف شد

سنندج - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی کردستان گفت: مقدار ۶ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در سنندج کشف و در این ارتباط یک نفر نیز دستگیر شد.

سرهنگ فرامرز شاکری روز پنجشنبه اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه خودروی وانت پراید با هماهنگی مسوولان قضایی در شهر سنندج مورد بازرسی قرار گرفت و از بازرسی خودرو ۶ کیلو و  ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی اضافه کرد: راننده خودرو در رابطه با مواد مخدر کشف شده با حکم مقام قضایی دستگیر و با تشکیل پرونده برای رسیدگی‌های قانونی تحویل مقامات قضایی استان شد.

کردستان یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت دارد و ۸.۲ درصد جمعیت استان به انواع مواد مخدر اعتیاد دارند اما در میان استان‌های سفید و کمتر آلوده از نظر اعتیاد به مواد مخدر قرار دارد.

جانشین رئیس پلیس راه کردستان هم در گفت و گو با ایرنا خبر از مرگ یک نفر بر اثر تصادف در جاده کامیاران به مریوان خبر داد و افزود: در این تصادف کامیون ایسوزو با کامیون کشنده که به علت نقص فنی در کنار جاده متوقف شده بود برخورد می کند.

سرهنگ حمید عبدالملکی اضافه کرد: کارشناسان پلیس راه کامیون کشنده را عامل اصلی وقوع این حادثه تشخیص دادند که بر اثر آن راننده کامیون ایسوزو جان خود را از دست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =