جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری در تبریز افتتاح شد

تبریز- ایرنا - هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی با حضور ۱۰ گروه نمایشی منتخب در مرحله استانی در مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز افتتاح شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی روز پنجشنبه در آیین افتتاحیه این جشنواره  اعلام کرد: گروه‌های نمایشی از مراکز کانون در شهرهای عجب‌شیر، هشترود، مرند، شبستر و ۶ گروه نمایش از مراکز کانون تبریز توانسته‌اند به این مرحله از جشنواره هجدهم راه یابند.

علی بینش خاطرنشان کرد: تمامی مراحل تولید این نمایش‌ها در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان انجام شده است.

وی شناسائی استعدادهای هنری از بین کودکان و نوجوانان علاقه‌مند، انتقال مفاهیم و موضوعات تربیتی از طریق آموزش‌های غیر مستقیم به کودکان و نوجوانان را از جمله اهداف این جشنواره عنوان کرد.

بینش اعلام کرد: سه گروه نمایشی از بین گروه‌های شرکت کننده و با رای داوران جشنواره به مرحله کشوری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی معرفی می شوند.

در مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی، ۱۰ گروه نمایشی منتخب، آثار خود را روزهای ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه به روی صحنه خواهند برد.

حضور برای خانواده ها و علاقه‌مندان به نمایش عروسکی در این جشنواره که امروز و فردا ( پنجشنبه و جمعه) بهمن ماه در مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز برگزار می شود، آزاد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =