جنبش النجباء: سلاح مقاومت حق فلسطین را باز می‌ستاند

بغداد- ایرنا- گروه مقاومت اسلامی جنبش «النجباء» به رهبری «شیخ اکرم الکعبی» در بیانیه‌ای تاکید کرد که سلاح مقاومت اسلامی حق مشروع ملت فلسطین را باز می‌ستاند.

بر اساس این بیانیه که امروز پنجشنبه در واکنش به معامله قرن منتشر شده آمده است: پستوهای تاریک سیاست یا میزهای آلوده مذاکره هرگز نتوانسته وجبی از خاک غصب شده را بازستاند بلکه عزت و کرامت و بازپس گرفتن حقوق ملت‌ها از طریق لوله‌های توپخانه، به دست گرفتن تفنگ و سلاح مقاومت امکان پذیر است.

النجباء تاکید کرده است که در جهانی که جز زبان زور نمی‌فهمد سلاح مقاومت می‌تواند ترسیم کننده تاریخ ملت‌های منطقه باشد و این مهم در لبنان، عراق، یمن، سوریه و پایداری تاریخی جمهوری اسلامی ایران در برابر استکبار جهانی اتفاق افتاده است.

این گروه مقاومت اسلامی عراق خاطر نشان کرده است که تاریخ ملت‌ها نشان خواهد داد که تمامی کسانی که بر سازش‌کاری ملت انقلابی فلسطین و حامیان این ملت مظلوم در محور مقاومت و گروه‌های مقاومت و مبارزان وابسته به آن دل بسته‌اند در اشتباه هستند.

این بیانیه تاکید کرده است که معامله قرن به شکست خواهد انجامید و حق به صاحبانش برخواهد گشت و پرچم‌های پیروزی بر فراز  بیت المقدس به اهتزاز در خواهد آمد.

در این بیانیه به شدت از همراهی برخی از حکام عرب با طرح موسوم به معامله قرن آمریکا و رژیم صهیونیستی انتقاد شده و افزوده است که ذلت برخی از حکام عرب در برابر آمریکا و اسراییل به حدی رسیده که حتی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها هم توقع آن را نداشتند.

عراق در بین کشورهای عربی یکی از قویترین مخالفت‌ها را با معامله قرن داشته و علاوه بر مواضع رهبران و جریان‌های سیاسی، به طور رسمی نیز موضع مخالفت با این طرح داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =