۱۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۷
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 83653446
۰ نفر

برچسب‌ها

بودجه سال آینده شهرداری اردبیل ۱۹.۶درصد افزایش یافت

اردبیل - ایرنا - شهردار اردبیل گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده سقف بودجه سال ۹۹شهرداری اردبیل در مقایسه با سال جاری ۱۹.۶ درصد افزایش دارد.

حمید لطف‌اللهیان روز شنبه در آیین تقدیم لایحه بودجه ۹۹ به شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: بودجه امسال شهرداری بیش از۴ هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال بود و  بیش از ۴۰۰ پروژه نیز با صرف‌آن اجرا شده است.

وی اظهار داشت: در بودجه سال آینده اجرای پروژه عمران شهری شامل پروژه‌های توسعه فضای سبز، توسعه مراکز فرهنگی و اجتماعی، توسعه فضای‌های ورزشی، فرهنگسراها،  پساماندهی صنوف، اجرای طرح هدایت آب‌های سطحی، توسعه سیستم ایمنی وآتش‌نشانی، توسعه زیرساخت‌ها و عبور و مرور، توسعه و نگهداری ناوگان حمل و نقل عمومی، همسطح سازی آرامستان‌ها،زیباسازی شهری و بهسازی معابر تعریف شده که موجب تحول خوبی در شهر اردبیل خواهد شد.

لطف‌اللهیان بیان کرد: بودجه سال آتی شهر اردبیل شامل  ۴۸ درصد بودجه جاری و ۵۲ درصد عمرانی است.

 وی بیان کرد: در سال جاری ۱۴هزار اصله نهال،۱۰۰ هزار بوته و ۴۹ هزار گل کاشته شده که تحول خوبی در بحث فضای سبز ایجاد شده است.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد افزود: در سال جاری تمام تلاش بر این بود تا پروژه‌های نیمه تمام به اتمام برسد و پروژه های بهسازی معابر ، بهبود عبور و مرور و تقاطع همسطح از جمله پروژه‌های نیمه تمام بودند که تکمیل و به بهره‌برداری رسیدند.

شهردار اردبیل پیشرفت فیزیکی پل قدس را مطلوب دانست و گفت: این پروژه پیشرفت خوبی دارد و در سال آینده تکمیل می‌شود.

لطف اللهیان افزود: عملیات اجرایی این طرح در سال ۹۵ شروع شده و تلاش می‌شود در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =