۹۱ طرح آب و فاضلاب روستایی سمنان دهه فجر افتتاح و آغاز می‌شود

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: ۹۱ طرح این شرکت در استان همزمان با چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

منصور کشاورزیان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۷۲ طرح آبرسانی روستایی در استان سمنان با اعتبار ۱۰۹ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: ۱۹ طرح آبرسانی روستایی نیز با اعتبار در نظرگرفته شده ۱۰۶ میلیارد و ۸۳۹ میلیون ریال همزمان با چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کلنگ‌زنی می‌شود.

کشاورزیان تصریح کرد: ۱۱ طرح در میامی، ۱۶ طرح در دامغان، ۱۰ طرح در گرمسار، ۶ طرح در مهدیشهر، پنج طرح در آرادان، ۱۷ طرح در شاهرود، پنج طرح در سمنان و ۲ طرح در سرخه در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به طرح های افتتاحی در دهه فجر، تصریح کرد: احداث مخازن سایت شهید اکبرزاده، اصلاح و بازسازی شبکه توزیع مجتمع کالپوش، تعویض کنتور و اصلاح انشعابات و مخزن هوایی روستای قاطول گرمسار از جمله طرح‌هایی است که در این دهه به بهره‌برداری می‌رسد.

کشاورزیان خاطرنشان کرد: ۶ طرح در میامی ، چهار طرح در شاهرود، ۲ طرح در مهدیشهر، یک طرح در دامغان، یک طرح در آرادان، ۲ طرح در سمنان و سه طرح در گرمسار در دهه فجر امسال کلنگ‌زنی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان یادآور شد: احداث مخزن هوایی در گرمسار، احداث و راه‌اندازی سامانه تله متری مجتمع خارتوران، احداث مخزن بتنی یکهزار و ۵۰۰ متر مکعبی کالپوش و احداث خطوط انتقال، بخشی از مهمترین طرح‌های کلنگ‌زنی در دهه فجر امسال است.

حدود ۷۰۰ طرح در دهه فجر ۹۸ در استان سمنان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

اخبار مرتبط