جشن‌های دهه فجر مورد استفاده جناحی قرار نگیرد

قم - ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: خداوند به برکت خون های پاک شهیدان دهه‌ای را به نام دهه فجر بوجود آورد، از این رو باید از آن استفاده معنوی کنیم، و استفاده جناحی نکنیم.

آیت الله سید محمد سعیدی روز پنجشنبه درجلسه ستاد هماهنگی گرامیداست دهه فجر درسالن محراب حرم حضرت معصومه(س) درقم، اظهار داشت: ما همه برای امام زمان(عج)، قرآن، خون شهیدان و حضرت امام(ره) کار می‌کنیم، و تحت عنایت‌های رهبری هستیم، این را باید حفظ کنیم تا شقه شقه نشویم.

وی بیان داشت:‌ هر زمان که دست‌هایی در کار آمد و اهدافی با اغراض فهمیده یا نفهمیده خواست تا بین مردم انشقاق ایجاد کندد، خداوند یک پدیده‌ای مانند سردار سلیمانی را بوجود آورد و مردم نیز حول آن متحد شدند.

وی گفت: در انتخابات در پیش روی مجلس شورای اسلامی نیز باید با همین اتحاد و وحدت حضور پیدا کنیم.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه خداوند درطول چهار دهه گذشته به نفع ملت ایران در کمین دشمنان بوده است، بیان داشت: در حادثه ترور سردار سلیمانی، دشمن به گمان خود کسی را که مشتاق شهادت بود، و دنبال قاتلش میگشت، از صحنه برداشت، ولی خبر ندارد که چه به صحنه وارد شد.

وی  تصریح کرد: خون این شهید بزرگوار در عراق ریخت و باعث اتحاد دو کشور ایران و عراق شد.

وی اضافه کرد: راهپیمایی که به تازگی در عراق برگزار شد، و جبهه‌های مختلف با وحدت کلمه در آن حضور پیدا کردند، سابقه نداشته‌است.

آیت الله سعیدی شکل گیری وحدت و انسجام ملی در دو کشور ایران و عراق را مرهون خون سردار سلیمانی دانست و گفت: اشک‌ برای دل و قلب است انسان باید از درون بسوزد که چشمانش بارانی شود، و حاج قاسم کاری کرد که چشمان تمام ملت ما بارانی شد و این نشان دهنده این است که خداوند یک وجود مبارکی را از مردم گرفت و به شکل بهتری داد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =