شماری از زندانیان جرایم غیرعمد دهه فجر آزاد می‌شوند

زنجان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: به برکت آغاز چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زمینه آزادی شمار قابل توجهی از محکومان جرایم غیرعمد مالی در استان زنجان فراهم خواهد شد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی روز پنجشنبه در جلسه ستاد دیه استان زنجان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های اعضای این ستاد، اظهار داشت: مشارکت در کار خیر و کمک به افراد نیازمندی که بر اثر حوادث و برخی مشکلات اقتصادی در بند هستند، پاداش فراوانی دارد.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: اعضای ستاد دیه این استان با فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی و با جلب رضایت شاکیان، موجب خوشحالی مددجویان و خانواده آن‌ها می‌شوند.
صادقی نیارکی افزود: با این اقدام در ایام‌الله دهه فجر، زندانیان به آغوش خانواده‌های خود برمی‌دند.

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه در دوره تحول قوه قضائیه قرار داریم، خاطرنشان کرد: انتظار از مجموعه جدید ستاد دیه استان زنجان این است که نسبت به دوره قبلی، حرکت رو به جلو و موثری داشته باشند.

در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات چندساله علی خلجی، مدیر سابق نمایندگی ستاد دیه استان زنجان، علاءالدین کریمی به عنوان مدیر جدید نمایندگی این ستاد در استان زنجان معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =