مردم انقلابی ایران پاسخ کوبنده به آمریکا و اسرائیل خواهند داد

کرج - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به اقدامات ضد بشری استکبار و صهیونیست ها در منطقه گفت : امسال مردم انقلابی ایران در یوم الله ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده به آمریکا و اسرائیل غاصب خواهند داد.

حجت الاسلام محمدحسین روحی یزدی روز پنجشنبه در نشست ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر شهرستان فردیس افزود: با توجه به حوادث و جریان‌های اخیر در منطقه و کشور ، دهه فجر امسال متفاوت از سال‌های گذشته  خواهد بود و لازم است این ایام باشکوه و عظمت برگزار شود.

وی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه های مختلف حضور فعال دارند و استفاده از فضای مجازی فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی برنامه های ایام الله دهه فجر است ، اظهار داشت: دشمن درصدد است تا با انواع ترفندها به‌خصوص از طریق فضای مجازی و رسانه‌های معاند با دستاویز  قراردادن میزان مشارکت مردم در انتخابات هجوم تبلیغاتی جدیدی را بر کشورمان اعمال کند که همه اقشار و گروه ها و  مسوولان باید با وحدت و همدلی  تمام تلاش خود را برای خنثی کردن نقشه دشمن به‌ کار گیرند.

روحی یزدی  با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال گذشته خدمات خوبی به مردم ارائه داده است، اظهار داشت: باید با استفاده از فرصت ها دستاوردهای انقلاب به ویژه برای نسل جوان تبیین شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: عملکرد دستگاهها و ادارات باید  در دهه مبارک فجر برای مردم بازگو شود.

روحی یزدی افزود: امروز جایگاه  علمی و آموزشی ایران با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست زیرا ایران به یکی از پر سرعتترین کشورهای دنیا در حوزه پیشرفت علم و فناوری تبدیل شده است.

حضور مردم در صحنه توطئه ها را خنثی می کند

فرماندار فردیس با اشاره به توطئه های  دشمنان برای براندازی انقلاب و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه های انقلاب خنثی کننده  این توطئه ها  است.

ابوالفضل اینانلو افزود: مردم ایران با آمدن به صحنه وحدت و پشتیبانی خود را از انقلاب به نمایش می گذارند و امسال با برگزاری هر چه باشکوهتر گرامیداشت دهه فجر پاسخ دندان شکنی به استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل پلید خواهند داد.

وی با بیان اینکه گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره همه کسانی  که در این راه تلاش و ایثارگری کرده و دستاوردهای بزرگ انقلاب را به نسل امروز و آینده تقدیم نموده اند اظهار داشت: مهم ترین مسوولیت و وظیفه همه ما در شرایط فعلی، تبیین دستاوردهای انقلاب و پاسداشت خون شهدا است.

اینانلو  با گرامیداشت یاد و خاطر  سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت : همه باید برای حفظ  اقتدار و پیشرفت کشور بیش از  پیش  بکوشیم و برنامه‌های دهه فجر به گونه‌ای طراحی شود که در شأن انقلاب مقتدر ایران اسلامی باشد.

فرماندار فردیس با اشاره  به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، گفت: یکی از ارکان مهم کشور مجلس است و مردم باید با  مشارکت خوب  خود  به افرادی رای دهند که بتوانند در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت کنند.

معامله قرن هیچ کمکی به اسرائیل نمی کند

امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به رونمایی طرح  معامله قرن توسط رییس جمهوری آمریک  گفت : این طرح هیچ کمکی به اسرائیل نخواهد کرد بلکه دشمنی استکبار با مسلمانان و جبهه مقاومت هر روز شفاف تر و آنها را منسجم تر بر علیه آن چیزی که آمریکایی ها و صهیونیست ها به دنبالش هستند می کند.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی افزود: سردمداران  کاخ سفید سردار حاج قاسم سلیمانی را ترور کردند و تصورشان براین بود که با این جنایت  اتفاق خاصی نخواهد افتاد ولی بعد از آن تاکنون سه سیلی محکم از جبهه مقاومت دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: سیلی اول تشییع با شکوه شهید سلیمانی بود که ترامپ در حد مرگ از این مساله ترسید که مردم پشت جبهه مقاومت هستند و سیلی دوم تهدید کردند که اگر ایران بخواهد ترور سردار سلیمانی را تلافی کند ما ۵۲ نقطه کشور را مورد هدف قرار می دهیم،  اما ایران پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق را زد چهره و هیمنه آمریکا را در منطقه شکست.

وی اظهار داشت: ضربه سوم از مردم عراق خوردند که راهپیمایی عظیم و میلیونی برگزار کردند، آمریکایی ها فهمیدند دیگر عراق جای ماندن آنها نیست، البته این موارد خون شهید سردار سلیمانی را جبران نمی کند ،انتقام خون سردار زمانی گرفته می شود که آمریکایی ها منطقه را به طور کامل ترک کنند.

امام جمعه فردیس گفت: امروز دشمنی جبهه استکبار شفاف تر شده  و تحلیل ها راحت تر و انسجام بخشی مردم بهتر شده است. امسال گرامیداشت ۲۲ بهمن  با چهلمین روز ترور سردار سلیمانی  همزمان شده و مردم برای دفاع ازجبهه مقاومت راهپیمایی با شکوه تری خواهند داشت.

ایمانی افزود: مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پرشوری را به نمایش می گذارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =